Balanční deska inSPORTline Tasakal

Efektivní pomůcka pro trénink rovnováhy a motoriky, se kterou posílíte klouby či hluboké svaly.. S balanční deskou inSPORTline... více informací »
Balanční deska inSPORTline Tasakal
Značka: Insportline
1 890 Kč2 290 Kč Sleva -17%
Ověřit dostupnost
Efektivní pomůcka pro trénink rovnováhy a motoriky, se kterou posílíte klouby či hluboké svaly.. S balanční deskou inSPORTline...

Efektivní pomůcka pro trénink rovnováhy a motoriky, se kterou posílíte klouby či hluboké svaly.. S balanční deskou inSPORTline Tasakal si užijete spoustu zábavy a zároveň natrénujete správné držení rovnováhy a zlepšíte svou tělesnou obratnost. Mimo to je deska skvělou průpravou pro sporty jako je snowboarding, windsurfing, lyžování, hokej a další aktivity, při kterých potřebujete posílit střed těla a podpořit správnou koordinaci pohybu. Její velká výhoda spočívá ve vnitřním i venkovním využití, díky skladným rozměrům zároveň nezabere příliš mnoho místa a vleze se takřka kdekoliv! Fantazii se meze nekladou, můžete vyzkoušet řadu cviků a přitom pilovat a zlepšovat váš smysl pro rovnováhu. 

Sada obsahuje pevnou desku z kvalitního dřevěného materiálu (ruský javor), která disponuje zdrsněným povrchem, čímž efektivně zabraňuje uklouznutí a podpoří tak vaši stabilitu. Koncové bezpečnostní zarážky na zadní straně desky slouží především začátečníkům, aby si byli při prvotním používání jistější. Válec o průměru 10,5 cm vám zase dopřeje ideální náklon. Balanční deska inSPORTline Tasakal posune vaše hranice a pomůže vám vystoupit z komfortní zóny! Pokud hledáte nevšední cvičební pomůcku, bude pro vás tím pravým!Technický popis: 

sada složená z balanční desky a válce
ideální pomůcka pro trénink motoriky a rovnováhy
vhodná pro začátečníky i pokročilé 
slouží k celkovému posílení kloubů a svalů kolem nich 
pravidelným používáním zapojíte hloubkové břišní a zádové svaly
skvělá průprava pro řadu sportů: snowboarding, lyžování, windsurfing, tenis, kiting, bojová umění, atletiku, fitness a další
koncové bezpečnostní zarážky 
protiskluzový povrch 
materiál desky: 8-vrstvý vysokojakostní ruský javor
délka desky: 73,7 cm
šířka desky: 27 cm
tloušťka desky: 1,5 cm
rozměry válce: průměr 10,5 cm x délka 49 cm
nosnost: 150 kg
Tento vynikající produkt Balanční deska inSPORTline Tasakal lze získat právě nyní na našich stránkách ve známé rubrice uncategorized. Nyní si můžete pořídit zcela nové výrobky ze zmíněné kategorie za mimořádně nízkou cenu. U nás nabízíme více, prozkoumejte u nás taky další kvalitní produkty od značky . Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Žádaný výrobek Balanční deska inSPORTline Tasakal značky Insportline snadno můžete najít právě nyní za extra cenu. Produkt koupíte teď u nás za 1 890 Kč.