Deska pingpongového stolu inSPORTline Sunny Top

Deska na stolní tenis vhodná do menších interiérů, bez nutnosti pořizovat klasický hrací stůl.. Deska pingpongového stolu... více informací »
Deska pingpongového stolu inSPORTline Sunny
Značka: Insportline
3 590 Kč3 990 Kč Sleva -10%
Ověřit dostupnost
Deska na stolní tenis vhodná do menších interiérů, bez nutnosti pořizovat klasický hrací stůl.. Deska pingpongového stolu...

Deska na stolní tenis vhodná do menších interiérů, bez nutnosti pořizovat klasický hrací stůl.. Deska pingpongového stolu inSPORTline Sunny Top je tou ideální volbou pro ty, kteří nechtějí pořizovat velký hrací stůl, který zabere hodně místa. Super kompromisem mezi ušetřením prostoru a přesto pořízením velkého hracího stolu je přesně tato deska Sunny Top. Stačí ji položit například na jídelní nebo kulečníkový stůl, připevnit síťku a může se hrát!

Po parádním večeru plném pingpongových utkání desku jednoduše sundáte a schováte pod postel či za skříň. Deska inSPORTline Sunny Top je vyrobena v oficiálních rozměrech, které stanovila Mezinárodní Federace Stolního Tenisu (ITTF) a uspokojí tak všechny typy hráčů.Technický popis:

oficiální rozměry stolu stanovené Mezinárodní Federací Stolního Tenisu (ITTF)
šetří místo v interiéru
rychlé a snadné uvedení do provozu
tloušťka desky: 15 mm
materiál: deska z MDF (medium density fibreboard, polotvrdá dřevovláknitá deska)
hmotnost: 46 kg
rozměry desky: délka 274 x šířka 152,5 x výška 1,5 cm
deska je vhodná pro vnitřní využití
poznámka: vyobrazený stůl a síťka není součástí balení
Hodně oblíbený produkt Deska pingpongového stolu inSPORTline je k sehnání pohodlně tady u nás zařazený v kategorii uncategorized! Mrkněte na nové výrobky z této populární rubriky za rozumné peníze! Náš sortiment je široký, máme v nabídce však také další vybrané produkty značky . Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Výjimečný kousek Deska pingpongového stolu inSPORTline od top značky Insportline jde sehnat u nás nyní opravdu výhodně. V akci za 3 590 Kč.