Dětská cyklo láhev Kellys Rangipo 0,3 l modrá

Atraktivní design, flexibilní tělo, speciální dětský náustek z jednoho kusu, neobsahuje malé části.. Dětská cyklo láhev... více informací »
Dětská cyklo láhev Kellys Rangipo
Značka: Kellys
79 Kč149 Kč Sleva -46%
Ověřit dostupnost
Atraktivní design, flexibilní tělo, speciální dětský náustek z jednoho kusu, neobsahuje malé části.. Dětská cyklo láhev...

Atraktivní design, flexibilní tělo, speciální dětský náustek z jednoho kusu, neobsahuje malé části.. Dětská cyklo láhev Kellys Rangipo je roztomilá, graficky atraktivní, ale zároveň plně funkční lahev na kolo. Bezpečný náustek je vyroben z jednoho kusu, a láhev jako taková neobsahuje žádné drobné části, nehrozí tak ani žádné nebezpečí. Nádoba je určena na vodu i jiné nápoje do teploty 40°C. Potěší i nízká hmotnost.Technický popis:

flexibilní tělo
speciální dětský náustek z jednoho kusu
neobsahuje malé části – bezpečné pro děti
nehrozí nebezpečí přehltnutí nebo udušení
neobsahuje BPA (Bisfenol A)
vhodná na vodu i jiné nápoje do teploty 40 °C
hmotnost: 45 g
objem: 0,3 l Levný výrobek lze nakoupit právě zde na našem webu v oblíbené kategorii uncategorized. Nyní pořídíte parádní zboží z této oblíbené rubriky za výborné peníze. Nebojte, máme toho více, u nás v nabídce najdete další kousky od výrobce . Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce dodává skvělé výrobky.

Unikátní a oblíbený kousek Dětská cyklo láhev Kellys Rangipo od oblíbené značky Kellys je k dispozici aktuálně na našich stránkách levně! Akční ceny již od 79 Kč.