Dětská trojkoloběžka Paw Patrol Tri Scooter

Koloběžka se třemi kolečky pro větší stabilitu, motiv Paw Patrol na štítku řidítek.. Dětská trojkoloběžka Paw Patrol Tri... více informací »
Dětská trojkoloběžka Paw Patrol Tri
Značka: Paw patrol
890 Kč
Ověřit dostupnost
Koloběžka se třemi kolečky pro větší stabilitu, motiv Paw Patrol na štítku řidítek.. Dětská trojkoloběžka Paw Patrol Tri...

Koloběžka se třemi kolečky pro větší stabilitu, motiv Paw Patrol na štítku řidítek.. Dětská trojkoloběžka Paw Patrol Tri Scooter je stabilní a bezpečná koloběžka se třemi koly zajišťujícími rovnováhu. Jedná se o velmi lehkou koloběžku bez ostrých hran a s prostornou nášlapnou deskou opatřenou neklouzavým povrchem pro maximální bezpečnost. Mimo jiné i díky výškově nastavitelným řidítkům s pohodlnými madly z PVC je tato koloběžka vhodná pro děti od dvou let v závislosti na výšce postavy. Díky cool designu se jedná o perfektní dárek pro každého malého fanouška seriálu Tlapková patrola (Paw Patrol).Technický popis:

stabilní koloběžka se třemi kolečky
odolná ocelová konstrukce
motiv Paw Patrol (Tlapková patrola) na štítku řidítek a nášlapné desce
neklouzavý nášlap
madla řídítek z PVC
doporučená minimální výška jezdce: 90 cm
přední kolo: PVC 135 mm
2 zadní kola: PVC 115 mm
celková délka: 58,5 cm
výška řidítek: 59-64 cm
nosnost: 20 kg
doporučený věk: 2+
Tento velmi žádaný produkt můžete koupit rovnou tady u nás umístěný v kategorii uncategorized. Nyní pořídíte zcela nové produkty ve zmiňované rubrice za super peníze!

Tento diskontní produkt Dětská trojkoloběžka Paw Patrol od výrobce s dobrým jménem Paw patrol je k dispozici tady teď právě levně! Levně za 890 Kč.