Dětský boxovací pytel SportKO MP10 19×40 cm červeno-žlutá

Závěsný tréninkový boxovací pytel pro nejmenší děti, hmotnost 3 kg, pevný popruh pro zavěšení, odolný plášť, pro domácí... více informací »
Dětský boxovací pytel SportKO
Značka: Sportko
529 Kč
Ověřit dostupnost
Závěsný tréninkový boxovací pytel pro nejmenší děti, hmotnost 3 kg, pevný popruh pro zavěšení, odolný plášť, pro domácí...

Závěsný tréninkový boxovací pytel pro nejmenší děti, hmotnost 3 kg, pevný popruh pro zavěšení, odolný plášť, pro domácí využití.. Dětský boxovací pytel SportKO MP10 19×40 cm je ideální volbou pro malé začínající boxery. S jeho rozměry a hmotností 3 kg si poradí i ty nejmenší děti, a skvěle tak poslouží pro základní nácvik techniky úderů a správného držení těla. Plášť je vyroben z PVC materiálu o hustotě 650 g/m2 a zaručuje dlouhou životnost. Díky pevnému popruhu můžete pytel zavěsit kamkoliv budete chtít.Technický popis

kvalitní boxovací pytel pro nejmenší děti
pevný popruh pro zavěšení
pro nácvik techniky úderů a držení těla
vhodný pro malé začínající boxery
výška: 40 cm
průměr: 19 cm
hmotnost: 3 kg
materiál pláště: PVC (650 g/m2)
materiál výplně: piliny
vhodný pro domácí použití
Neodolatelný výrobek Dětský boxovací pytel SportKO MP10 19×40 cm máte možnost najít taky tady na našich stránkách ve známé sekci uncategorized. Nyní koupíte jiné zboží ze zmíněné kategorie za super peníze. Oblíbený výrobce svým zákazníkům nabízí prvotřídní výrobky. Udělejte si radost! Naše nabídka je široká, u nás totiž najdete další kousky značky . Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a akční produkt Dětský boxovací pytel SportKO MP10 19x40 cm od spolehlivého výrobce Sportko je dostupný bezpečně online za rozumné peníze! Nyní pořídíte jen za 529 Kč.