Vyhřívané tričko s dlouhým rukávem Glovii GJ1C zelená M

Tričko s vyhříváním, rovnoměrná distribuce tepla, dobíjecí baterie s dlouhou výdrží, vhodné pro zimní sporty, turistiku i... více informací »
Vyhřívané tričko s dlouhým rukávem
Značka: Glovii
2 990 Kč3 890 Kč Sleva -23%
Ověřit dostupnost
Tričko s vyhříváním, rovnoměrná distribuce tepla, dobíjecí baterie s dlouhou výdrží, vhodné pro zimní sporty, turistiku i...

Tričko s vyhříváním, rovnoměrná distribuce tepla, dobíjecí baterie s dlouhou výdrží, vhodné pro zimní sporty, turistiku i běžné nošení.. Vyhřívané tričko s dlouhým rukávem Glovii GJ1C Vám umožní udržet si teplotní komfort i v nejchladnějších dnech roku. Je ideální jako spodní vrstva oblečení pro běžné nošení i pro sport, například na svah. Nosit jej však můžete i doma. Vyhřívání obstarávají karbonová vlákna, která jsou umístěna v oblasti pasu a zad. Uhlíková vlákna zajišťují nejen rovnoměrnou distribuci tepla, ale díky vyzařování infračervených paprsků mají pozitivní vliv i na krevní oběh. Dále disponují dlouhou životností a vysokou spolehlivostí. Tři módy umožní každému zvolit si ideální intenzitu ohřívání podle aktuální potřeby nebo podle počasí. Dobíjecí lithiová baterie je umístěna v kapse na zip a poskytuje dostatek energie pro až 6 hodin nepřetržitého ohřevu. Vyhřívané tričko s dlouhým rukávem Glovii GJ1C je vyrobeno z příjemného materiálu, který výborně absorbuje vlhkost. Vyhřívání oceníte doma, na cestách i při zimních sportech.Technický popis:

tričko s vyhříváním
rovnoměrná distribuce tepla
3 režimy
kapsa na baterii
snadné ovládání
indikace stavu baterie
topné těleso: karbonové vlákno, 9,9 W
baterie: Li-Ion 2600 mAh (19,24 Wh), dobíjecí
módy: 33 % (low), 66 % (medium), 100 % (high)
výdrž baterie: 6 h (low), 3 h (medium), 2 h (high)
materiál: polyester, spandex
hmotnost: 380 g (bez baterie), 490 g (s baterií)
baterie a nabíječka součástí balení

Velikostní tabulka:

Oblíbený a akční výrobek Vyhřívané tričko s dlouhým rukávem Glovii GJ1C zelená od značky se skvělou pověstí Glovii můžete najít tady a teď za nejnižší cenu. Aktuálně za super cenu 2 990 Kč.