Vložka do spacího pytle FERRINO Travel SQ

Vložka pro spacáky dekového tvaru, příjemná přírodní bavlna, minimální hmotnost a přepravní rozměry.. Vložka do spacího... více informací »
Vložka do spacího pytle FERRINO
Značka: Ferrino
790 Kč
Ověřit dostupnost
Vložka pro spacáky dekového tvaru, příjemná přírodní bavlna, minimální hmotnost a přepravní rozměry.. Vložka do spacího...

Vložka pro spacáky dekového tvaru, příjemná přírodní bavlna, minimální hmotnost a přepravní rozměry.. Vložka do spacího pytle FERRINO Travel SQ je praktický doplněk pro Váš spacák dekového tvaru. Vložka do spacáku přináší řadu výhod. Jedná se o další vrstvu, takže se zvyšuje tepelný komfort spacího pytle, a Vy si tak poradíte i s nižšími okolním teplotami. Zároveň usnadňuje údržbu a prodlužuje životnost spacáku. Čištění samotné vložky je mnohem snazší cež celého spacího pytle. Užívání vložky do spacího pytle je také mnohem hygieničtější, pokud jeden spacák střídá více lidí, nebo pokud při svých túrách přespáváte v horských chatách a nechcete s sebou nosit celý spací pytel. Vložka do spacího pytle FERRINO Travel SQ je vyrobena z velmi příjemné a jemné přírodní bavlny. Pokud Vám tedy nevyhovuje materiál spacáku, vložka vyřeší i tento problém. Vložka je dodávána s praktickým transportním obalem.Technický popis:

vložka do spacáků dekového tvaru
příjemný materiál
zvyšuje tepelný komfort
snadné čištění
prodlužuje životnost spacího pytle
přepravní obal součástí balení
materiál: přírodní bavlna
hmotnost: 300 g 
rozměry: 210 x 80 cm
přepravní rozměry: 11 x 16 cm

Velmi žádaný produkt Vložka do spacího pytle od naší známé značky Ferrino snadno můžete sehnat aktuálně na webu za báječnou cenu! Produkt koupíte teď u nás za 790 Kč.