Vyhřívaný pelíšek pro domácí mazlíčky Glovii GPETB Medium

Středně velký vyhřívaný pelech, vyjímatelné topné tělísko, vyhřívání pomocí karbonových vláken, odolné materiály..... více informací »
Vyhřívaný pelíšek pro domácí mazlíčky Glovii GPETB
Značka: Glovii
2 190 Kč2 590 Kč Sleva -15%
Ověřit dostupnost
Středně velký vyhřívaný pelech, vyjímatelné topné tělísko, vyhřívání pomocí karbonových vláken, odolné materiály.....

Středně velký vyhřívaný pelech, vyjímatelné topné tělísko, vyhřívání pomocí karbonových vláken, odolné materiály.. Vyhřívaný pelíšek pro domácí mazlíčky Glovii GPETB Medium představuje skvělý způsob, jak udržet vaše čtyřnohé kamarády v teple i za chladných měsíců. Je vyhříván pomocí karbonových vláken, která vyzařují infračervené záření a tím stimulují krevní oběh zvířete. Pelíšek je vhodný zejména pro starší mazlíky, kteří mají problémy s klouby a vyhřívání jim tak uleví od ztuhnutí a bolesti. Využijí ho také zvířata s krátkou nebo řídkou srstí, popřípadě velice hubení jedinci, jako jsou například chrti. Velikostně je vhodný pro všechny druhy koček a psy menšího a středního vzrůstu. Protože zvířecí pelechy se rychle špiní, lze výhřevnou podložku z pelíšku vyjmout a nechat ho vyprat v pračce. Polstrování je také velice odolné a nenáročné na údržbu. Vyhřívaný pelíšek pro domácí mazlíčky Glovii GPET Medium má dva teplotní senzory a silnou napájecí šňůru, čímž poskytuje maximální komfort a bezpečí pro vaše čtyřnohé miláčky. Pořiďte jim kvalitní zateplený pelíšek a zajistěte tak, že budou mít vždy tlapky v teple.Technický popis:

vyhřívaný pelíšek pro kočky a psy malého nebo středního vzrůstu
vyhřívání pomocí karbonových vláken
infračervené záření pro stimulaci krevního oběhu
odolné materiály
vyjímatelná výhřevná podložka
lze prát v pračce
zapnutí zapojením do zásuvky
rozměry: 38 x 38 x 42 cm
teplota vyhřívání: 35-39°C
topné těleso: karbonové vlákno, 20W
napětí: 220-240V, 50-60 Hz
Tento akční a ve slevě kousek Vyhřívaný pelíšek pro domácí mazlíčky Glovii GPETB Medium je k dostání nyní tu na našich stránkách v oblíbené rubrice uncategorized! Nyní pořídíte unikátní zboží z této známé rubriky ve výprodejové akci! Náš sortiment je široký, máme v nabídce ovšem další prověřené produkty od výrobce . Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Často hledaný výrobek Vyhřívaný pelíšek pro domácí mazlíčky Glovii GPETB od značky Glovii seženete na našich stránkách pořád výhodně. Nyní nakoupíte za 2 190 Kč.