Ruční dvojčinná pumpa Aquatone Double Action Lite

Kompaktní pumpa specializovaná na paddleboardy, dva módy pro rychlé nafukování, integrovaný tlakoměr, nášlapy pro stabilitu při... více informací »
Ruční dvojčinná pumpa Aquatone Double
Značka: Aquatone
649 Kč
Ověřit dostupnost
Kompaktní pumpa specializovaná na paddleboardy, dva módy pro rychlé nafukování, integrovaný tlakoměr, nášlapy pro stabilitu při...

Kompaktní pumpa specializovaná na paddleboardy, dva módy pro rychlé nafukování, integrovaný tlakoměr, nášlapy pro stabilitu při pumpování.. Ruční dvojčinná pumpa Aquatone Double Action Lite je určena výhradně na nafukovací paddleboardy. Disponuje dvěma módy. Prvním je mód double action pro počáteční nafukování, kdy do paddleboardu proudí vzduch během pumpování při pohybu nahoru i dolů. Druhým je mód single action (klasické pumpování), který slouží ke konečnému dofouknutí na maximální tlak (až 27 psi). Aktuální tlak vám přesně a přehledně zobrazí integrovaný tlakoměr. Ruční dvojčinná pumpa Aquatone Double Action Lite  disponuje ergonomickou T-rukojetí, která umožňuje snadné a pohodlné pumpování. Nášlapy zase zajišťují dokonalou stabilitu. Technický popis:

kompaktní pumpa na paddleboard se dvěma módy
mód double action: počáteční nafukování paddleboardu
mód single action: konečné dofouknutí paddleboardu na maximální tlak
integrovaný tlakoměr
ergonomická T-rukojeť
nášlapy pro stabilitu
dlouhá životnost
kvalitní provedení
maximální tlak: 1,9 bar (27 PSI)
objem: 1500 cm3
hmotnost: 1,15 kg Velmi prodávaný produkt máte možnost dostat právě nyní tu na našem webu zařazený v kategorii uncategorized. Pořiďte si kvalitní kousky z naší sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Nebojte, máme toho více, máme v nabídce další skvělé produkty od dodavatele . Najdete je níže na této stránce. Tato vyjímečná značka pro vás vyrábí špičkové produkty A to ještě není vše.

Oblíbený výrobek Ruční dvojčinná pumpa Aquatone Double od populárního výrobce Aquatone jednoduše pořídíte v naší aktuální nabídce za super peníze! Výhodně za cenu 649 Kč.