Sissy lavice na dřepy inSPORTline Squo

Parádní lavice na sissy dřepy s precizním nastavením pro tu správnou tréninkovou polohu! Zapracujte na svých stehnech a břišních... více informací »
Sissy lavice na dřepy inSPORTline
Značka: Insportline
4 390 Kč4 990 Kč Sleva -12%
Ověřit dostupnost
Parádní lavice na sissy dřepy s precizním nastavením pro tu správnou tréninkovou polohu! Zapracujte na svých stehnech a břišních...

Parádní lavice na sissy dřepy s precizním nastavením pro tu správnou tréninkovou polohu! Zapracujte na svých stehnech a břišních svalech i doma!. Sissy lavice na dřepy inSPORTline Squo je perfektním domácím pomocníkem pro vypracování stehen a posílení středu těla! Lavice vám umožní zapřít nohy tak, abyste mohli bezpečně a efektivně provozovat tzv. sissy dřepy, se kterými se právě na tyto svalové skupiny zaměříte.

K dosažení toho správného tréninkového postoje vám pomůže nastavitelná podpěra nohou i posuvný válec, který vám nohy pevně zajistí. Výhoda tohoto systému je, že se můžete bez obav zaklonit, jak jen to půjde, a plně se tak zaměřit na posilování stehen a stabilizačních svalů horní poloviny těla, obzvlášť svalů břišních.

Díky silné ocelové konstrukci o hmotnosti 16 kg lavice zůstane stát pevně na místě a s přehledem unese až 300 kg. Pak už stačí jen začít makat!Technický popis:

nastavitelná lavice na sissy dřepy (sissy squat)
5 nastavitelných výšek podpěry kolen
3 různé polohy pro opěrky nohou
zajištění pomocí regulačních šroubů
protiskluzová podložka na nohy
perfektní pro posilování přední části stehen
efektivní posílení středové části těla (CORE)
nastavitelná výška: 50,3 – 60,2 cm (5 poloh)
horizontálně nastavitelná opěrka nohou: 3 polohy
rozměry opěrky: 42 x 28 cm
tloušťka polstrování: 5 cm
profil rámu: 50 x 50 x 1,5 mm
rozměry: d220 x š40,6 x v50,3-60,2 cm
hmotnost: 16 kg
nosnost: 300 kg
kategorie: H (dle EN 957) pro domácí použití
Tento akční a ve slevě kus máte možnost nakoupit nyní tady na našich stránkách v oblíbené kategorii uncategorized! Vyberte si oblíbené produkty z této oblíbené kategorie za extra cenu.

Zajímavý produkt Sissy lavice na dřepy inSPORTline od dodavatele s dlouholetou historií Insportline pohodlně pořídíte právě teď v naší nabídce za rozumné peníze. Cena již od 4 390 Kč.