Nepromokavý vak MAMMUT Drybag Light 5 l Waters

Vodotěsný vak ochrání vaše věci před vlhkostí a je proto vhodný na vodní sportovní aktivity.. Nepromokavý vak MAMMUT Drybag... více informací »
Nepromokavý vak MAMMUT Drybag Light 5 l
Značka: Mammut
439 Kč490 Kč Sleva -10%
Ověřit dostupnost
Vodotěsný vak ochrání vaše věci před vlhkostí a je proto vhodný na vodní sportovní aktivity.. Nepromokavý vak MAMMUT Drybag...

Vodotěsný vak ochrání vaše věci před vlhkostí a je proto vhodný na vodní sportovní aktivity.. Nepromokavý vak MAMMUT Drybag Light 5 l využijete zejména při sportovních aktivitách na vodě, protože 100% ochrání vaše věci před vlhkostí, poškozením či zašpiněním. Vodotěsný obal se může pochlubit 10 000 mm vodním sloupcem a odolným materiálem se zesíleným kulatým dnem. Vak je užitečný nejen na vodě, ale i při kempování nebo při různých outdoorových sportech jako je turistika, horolezectví a cyklistika. S 5 litrovým objemem je vhodný pro menší věci. Technický popis: 

vodotěsný obal chrání věci před vlhkostí, poškozením a zašpiněním
vodní sloupec 10 000 mm
odolný materiál 
vodotěsné rolovací uzavírání 
kulaté vyztužené dno 
objem: 5 l
hmotnost: 60 g
rozměry: 42 x 17 x 17 cm
materiál: nylon, 75D polyester s TPU úpravou 
vhodný na vodu, u kempingu nebo při outdoorových sportechZcela unikátní kousek Nepromokavý vak MAMMUT Drybag Light 5 l Waters máte možnost pořídit lehce u nás ve známé sekci uncategorized! Připravili jsme pro vás ještě jiné produkty ze zmíněné rubriky za výhodné peníze! Populární značka pro své zákazníky prodává špičkové výrobky. Nakupujte, dokud je zboží sladem!

Akční produkt Nepromokavý vak MAMMUT Drybag Light od značky se skvělou pověstí Mammut pořídíte na našich stránkách nyní za výborné peníze! Nyní lze objednat jen za 439 Kč.