Nafukovací matrace papoušek Bestway Parrot s držadly

Parádní nafukovací matrace s atraktivním vzhledem, z kvalitního materiálu s pevnými madly zabaví nejen vaše ratolesti..... více informací »
Nafukovací matrace papoušek Bestway Parrot s
Značka: Bestway
749 Kč
Ověřit dostupnost
Parádní nafukovací matrace s atraktivním vzhledem, z kvalitního materiálu s pevnými madly zabaví nejen vaše ratolesti.....

Parádní nafukovací matrace s atraktivním vzhledem, z kvalitního materiálu s pevnými madly zabaví nejen vaše ratolesti.. Nafukovací matrace papoušek Bestway Parrot je vyrobena z kvalitního testovaného vinylu, který zvládne i vyšší zátěž. Papoušek disponuje dvěma pevnými madly, za které se mohou děti chytit a vyrazit vstříc dobrodružství! Nafukovací lehátka fádních tvarů jsou navíc už dávno minulostí a proto si vaše děti toto lehátko zamilují díky jeho atraktivnímu barevnému vzhledu už na první pohled! Tato nafukovací matrace ale není určena pouze pro vaše ratolesti. Po dlouhém dni se klidně můžete natáhnout na nafukovačce i vy a dopřát si zasloužený relax! Součástí balení je sada na případnou opravu.Technický popis: 

testovaný vinyl
pevná plastová madla
atraktivní barevný vzhled
bezpečnostní ventil proti vypouštění vzduchu
sada na opravu součástí balení
nosnost: 90 kg
rozměry: 203 x 132 cm
hmotnost: 3,68 kg (včetně balení)
vhodné pro osoby starší 14 let
Nejprodávanější kus Nafukovací matrace papoušek Bestway Parrot s držadly získáte právě nyní na našich stránkách umístěný v rubrice uncategorized! Nyní si můžete koupit oblíbené zboží z této oblíbené kategorie za nejlepší ceny. Známý dodavatel vám může nabídnout velmi kvalitní produkty. U nás vám nabídneme víc, u nás totiž najdete další vybrané kousky značky . Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Hodně oblíbený produkt Nafukovací matrace papoušek Bestway od známé značky Bestway seženete tady a teď napořád výhodně! Výhodně za cenu 749 Kč.