Souprava na vaření se dvěma vařiči Esbit ES1104

Lehká a skladná sada na vaření, dva hrnce, tvrzený hliník, vyražená ryska, hořák na tuhý i tekutý líh.. Souprava na vaření... více informací »
Souprava na vaření se dvěma
Značka: Esbit
1 599 Kč
Ověřit dostupnost
Lehká a skladná sada na vaření, dva hrnce, tvrzený hliník, vyražená ryska, hořák na tuhý i tekutý líh.. Souprava na vaření...

Lehká a skladná sada na vaření, dva hrnce, tvrzený hliník, vyražená ryska, hořák na tuhý i tekutý líh.. Souprava na vaření Esbit ES1104 je kompaktní sada na vaření se dvěma vařiči, buď na pevný líh nebo tekutý líh a jiná tekutá paliva. Je perfektní pro všechny milovníky přírody – ať už ven vyrážíte na kole, po svých, nebo po vodě. Zkrátka všude tam, kde potřebujete mít kompaktní sadu na vaření.

Sada obsahuje dva hrnce o objemech 470 a 985 ml. Oba mají sklopné rukojeti a malý hrnec se dá použít jako poklička většího. Na větším hrnci je měrka pro přesné měření tekutin. Je vyražena, takže zůstane viditelná po celou dobu používání.

Kromě hořáku na tekutý líh, který je vyroben z mosazi, je vše ostatní vyrobeno z eloxovaného hliníku s nepřilnavým povrchem. Pro úsporu místa se dá vše naskládat do velkého hrnce. Souprava na vaření se dvěma vařiči Esbit je určena pro všechny aktivní lidi, kteří potřebují lehké a spolehlivé vybavení pro přípravu stravy na cestách.Technický popis:

sada pro outdoorové vaření
dva hrnce z tvrzeného hliníku
podstavec s hořákem na tuhý i tekutý líh 
nepřilnavý povrch
menší hrnec lze využít jako pokličku většího
vyražená ryska na větším hrnci
hořák s možností regulace nebo uhašení plamene
sklopné rukojeti
objem hrnce: 985 + 470 ml
hmotnost: 430 g
přepravní rozměry: Ø12,8 x v14,7 cm Oblíbený a kvalitní produkt Souprava na vaření se dvěma vařiči Esbit ES1104 je k sehnání aktuálně na webu v populární sekci uncategorized. Nyní koupíte podobné produkty ve zmiňované rubrice za akční cenu. U nás vám nabídneme víc, u nás totiž najdete další kousky od dodavatele . Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Levný kus Souprava na vaření se od značky s dlouholetou tradicí Esbit je k dispozici právě teď trvale výhodně. Výhodně za super cenu 1 599 Kč.