Stojánek Mamibike pro koloběžky EASY, DRIFT, PONY

Přídavný stojan pro elektrokoloběžky Mamibike EASY, DRIFT a PONY!. Stojánek pro koloběžky Mamibike EASY, DRIFT a PONY je skvělým... více informací »
Stojánek Mamibike pro koloběžky
Značka: Ma-mi
550 Kč
Ověřit dostupnost
Přídavný stojan pro elektrokoloběžky Mamibike EASY, DRIFT a PONY!. Stojánek pro koloběžky Mamibike EASY, DRIFT a PONY je skvělým...

Přídavný stojan pro elektrokoloběžky Mamibike EASY, DRIFT a PONY!. Stojánek pro koloběžky Mamibike EASY, DRIFT a PONY je skvělým doplňkem pro vaši oblíbenou elektrokoloběžku! Už nemusíte po cestě hledat příhodně stojící strom nebo sloup, abyste si mohli koloběžku bezpečně odložit – s praktickým stojánkem můžete zastavit, kde budete chtít a jednoduše ji nechat stát! Stojánek je vyroben z kvalitní oceli a s hmotností e-koloběžky nemá žádný problém. Navíc je pozinkovaný, takže nehrozí, že by podlehl korozi. Princip sklápění je založen na ručním vysunutí stojanu a překlopení do opěrné polohy.Technický popis:

sklápěcí stojánek pro elektrokoloběžky značky Mamibike
bez problémů unese váhu e-koloběžky
zinkovaný povrch jako ochrana proti korozi
připevnění za přední kolo na levé straně rámu
šroubky k připevnění jsou součástí balení
vhodný pro model koloběžky: EASY, DRIFT, PONY
materiál: ocel
barva: černá
obrázek je pouze ilustrační
vyvarujte se sklápění stojanu nohou do stran
Tento kvalitní a levný produkt Stojánek Mamibike pro koloběžky EASY, DRIFT, PONY máte možnost pořídit bezstarostně na našich stránkách umístěný v kategorii uncategorized! Nyní můžete najít ještě další produkty z této známé sekce za výprodejovou cenu. Populární výrobce svým zákazníkům nabízí velmi kvalitní sortiment. To však není vše, u nás vám nabídneme víc. Máme v nabídce také další prověřené kousky od značky . Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento zlevněný produkt Stojánek Mamibike pro koloběžky od spolehlivého výrobce Ma-mi jednoduše můžete pořídit teď za zcela nejnižší cenu! Právě teď jen za 550 Kč.