Pingpongová sada inSPORTline Ekiset EK2

Sada obsahuje 4 ks dvouhvězdičkových pálek a 3 ks míčků s jednou hvězdičkou. Určeno především pro mírně pokročilé,... více informací »
Pingpongová sada inSPORTline Ekiset
Značka: Insportline
549 Kč
Ověřit dostupnost
Sada obsahuje 4 ks dvouhvězdičkových pálek a 3 ks míčků s jednou hvězdičkou. Určeno především pro mírně pokročilé,...

Sada obsahuje 4 ks dvouhvězdičkových pálek a 3 ks míčků s jednou hvězdičkou. Určeno především pro mírně pokročilé, rekreační hráče a také do škol.. Pingpongová sada inSPORTline Ekiset EK2 je sada 4 pálek určených především pro mírně pokročilé, rekreační hráče a také do škol. Dvouhvězdičkové pálky mají dobrou rychlost a excelují hodnotou kontroly. Ergonomický tvar rukojeti zaručuje pohodlné držení. Sada obsahuje též 3 bílé míčky s označením jedné hvězdičky. Pingpongový set inSPORTline Ekiset EK2 je uložen v praktickém průhledném pouzdře.
 

Set obsahuje:

4 ks pálek (2 hvězdičky)
3 ks bílých míčků (1 hvězdička)
Technický popis:

potah: 1,5 mm pěna, ITTF „8088“
rukojeť: rovná
konstrukce: 6 mm kvalitní překližka
rychlost: 55
spin (točivost): 30
kontrola (ovládání): 94
hmotnost pálky: 158 g
určeno pro mírně pokročilé, rekreační hráče a do škol
Hodně oblíbený produkt Pingpongová sada inSPORTline Ekiset můžete dostat bezprostředně tady na našem webu ve známé rubrice uncategorized. Nyní si můžete koupit parádní produkty ve zmiňované kategorii za super cenu. To ovšem není všechno, máme toho více. Podívejte se taky na více skvělých kousků od výrobce . Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Akční produkt Pingpongová sada inSPORTline Ekiset od spolehlivé značky Insportline máte možnost nakoupit tady a teď ve výprodejové akci! V akci za 549 Kč.