Karimatka Yate Fitness Super Elastic 190x65x1,4 cm tmavě šedá

Karimatka vhodná pro cvičení a rehabilitaci. Speciální materiál zajistí, že karimatka méně klouže na podlaze a při zatížení... více informací »
Karimatka Yate Fitness Super Elastic
Značka: Yate
499 Kč
Ověřit dostupnost
Karimatka vhodná pro cvičení a rehabilitaci. Speciální materiál zajistí, že karimatka méně klouže na podlaze a při zatížení...

Karimatka vhodná pro cvičení a rehabilitaci. Speciální materiál zajistí, že karimatka méně klouže na podlaze a při zatížení je více poddajná.. Karimatka Yate Fitness Super Elastic ze super elastického materiálu se perfektně hodí pro cvičení či rehabilitaci. Pohodlná a příjemná podložka, která netlačí pod zády, kyčlemi a dalšími částmi těla, které jsou při cvičení na zemi namáhány. Díky speciálnímu materiálu, který je více houževnatý a připomíná pěnový EVA materiál, karimatka méně klouže po podlaze a při zatížení je více poddajná.

Zároveň je karimatka vysoce odolná proti poškození a opotřebení. Ideální podložka pro domácí posilovny, ale také do tělocvičen a fitness center. Díky svým rozměrům a pohodlí se výborně hodí i jako nouzová matrace pro návštěvy.Technický popis:

pohodlná karimatka
snadná údržba
vhodná na cvičení, kempování, turistiku či na pláž
dlouhá životnost
tepelný odpor 2,0
materiál: polyetylen
rozměr: 190 x 65 x 1,4 cm 
hmotnost: 500 g
Tento neodolatelný produkt Karimatka Yate Fitness Super Elastic 190x65x1,4 cm můžete pořídit bezprostředně tady na našich stránkách zařazený v rubrice uncategorized! Nyní si můžete vybrat ještě podobné zboží z této populární rubriky v bezva akci! Tím ale naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká! Podívejte se taky na další vybrané kousky od značky . Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce nabízí velmi kvalitní sortiment Však to vidíte sami!

Nový kus Karimatka Yate Fitness Super Elastic 190x65x1,4 cm tmavě od naší známé značky Yate jde nakoupit aktuálně na našich stránkách se slevou! Právě teď za cenu 499 Kč.