Elastická bandáž Lana Medicale 8×150 cm

Univerzální elastická bandáž, opora a komprese pro namožené svaly a výrony na různých částech těla, prodyšná, včetně... více informací »
Elastická bandáž Lana Medicale 8x150
Značka: Lana medicale
89 Kč99 Kč Sleva -10%
Ověřit dostupnost
Univerzální elastická bandáž, opora a komprese pro namožené svaly a výrony na různých částech těla, prodyšná, včetně...

Univerzální elastická bandáž, opora a komprese pro namožené svaly a výrony na různých částech těla, prodyšná, včetně svorek.. Elastická bandáž Lana Medicale 8×150 cm je univerzální pomůcka poskytující pevnou oporu a kompresi pro namožené svaly a výrony. Slouží jako opora pro poraněné části těla a poskytuje kompresi tam, kde je zapotřebí. Díky svým rozměrům je ideální pro řadu různých částí těla. Pomůže s obecnou bolestivostí a slouží i k upevnění horkých či studených zábalů. Elastická bandáž Lana Medicale 8×150 cm je prodyšná a díky speciální technologii pletení si udržuje pružnost i po každodenním použití a praní. Součástí jsou svorky pro snadnou aplikaci.Technický popis:

univerzální bandáž pro různé části těla
opora a komprese pro namožené svaly a výrony
prodyšná
pomáhá s obecnou bolestivostí
pružnost i po každodenním použití a praní díky speciální technologii pletení
vhodná pro upevnění horkých či studených zábalů
svorky součástí balení
materiál: bavlna (74,7 %), polyester (11,7 %), elastické vlákno (13,6 %)
Ve slevě tento produkt Elastická bandáž Lana Medicale 8×150 cm lze nakoupit bezstarostně tady u nás v sekci uncategorized! Připravili jsme ostatní výrobky ve zmiňované rubrice za outletovou cenu.

Tento designový produkt Elastická bandáž Lana Medicale 8x150 od skvělého výrobce Lana medicale můžete získat nyní za výhodnou cenu! Akční cena již od 89 Kč.