Elektrická koloběžka W-TEC Dalehunter 10″ černá

Skvělý společník s nízkou hmotností a jednoduchým moderním designem, který vás bude doprovázet na vašich cestách. Maximální... více informací »
Elektrická koloběžka W-TEC Dalehunter 10"
Značka: W-tec
12 990 Kč14 590 Kč Sleva -10%
Ověřit dostupnost
Skvělý společník s nízkou hmotností a jednoduchým moderním designem, který vás bude doprovázet na vašich cestách. Maximální...

Skvělý společník s nízkou hmotností a jednoduchým moderním designem, který vás bude doprovázet na vašich cestách. Maximální rychlost 25 km/h a dojezd až 40 km!. Elektrická koloběžka W-TEC Dalehunter vás již na první pohled zaujme svým minimalistickým a přesto moderním designem. Užívejte si snadnou a pohodlnou jízdu díky této skvělé koloběžce, která má dojezd až 40 km. Díky své nízké hmotnosti 15 kg a jednoduchému systému složení, se během okamžiku změní na kompaktního společníka.

Maximální rychlost koloběžky je 25 km/h, která se dá korigovat dvěma rychlostními módy. Samozřejmostí je i bezpečná jízda, o kterou se postará kombinace bubnového a elektronického brzdového systému, kvalitní osvětlení s vysokým dosahem a protiskluzové rukojeti, díky kterým se stanou i delší trasy naprosto pohodlnými. 

O hladkou jízdu se postarají 10″ kola, která společně s odpruženou přední vidlici perfektně tlumí nárazy. Pneumatiky navíc mají protiskluzový vzorek, takže si užijete bezpečnou bezstarostnou jízdu i na mokrých cestách. Bezkartáčový motor umístěný v zadním kole navíc nevyžaduje prakticky žádnou údržbu.

Koloběžka Dalehunter s elektromotorem o výkonu 350 W disponuje možností dvou rychlostních režimů: pomalý režim s maximální rychlostí až 15 km/h a rychlý režim, se kterým se dostanete až na 25 km/h, a který zároveň splňuje vyhlášku pro používání na pozemních komunikacích. Využít můžete také praktický tempomat. Součástí jednoduché výbavy je i přehledný displej, který je skvěle čitelný i na přímém slunci či v noci. Můžete tak bez starostí sledovat kdykoliv aktuální stav baterie či rychlostní režim. Zacházet s koloběžkou se naučí každý téměř okamžitě – veškeré funkce lze totiž ovládat jediným tlačítkem, včetně rozsvícení předního světla. Červené zadní světlo se aktivuje automaticky při brzdění. 

Baterii Li-Ion snadno dobijete přenosnou nabíječkou ze zásuvky 220 V na plnou kapacitu za cca 5 hodin. Na jedno dobití s koloběžkou ujedete až 40 km, takže při kratších trasách ji nemusíte pokaždé dobíjet, navíc máte neustále přehled o stavu baterie díky kontrolkám na displeji. V případě vybití baterie lze na koloběžce dojet i nouzově bez použití motoru.

Tato koloběžka je jednoduše perfektní volbou pro přemisťování po městě v denním městském ruchu. Ve volném čase s ní pak můžete vyrazit na výlety a užívat si čerstvý vzduch. Její všestrannost z ní dělá ideální volbu a skvělý způsob, jak trávit volný čas.Technický popis:  

materiál rámu
hliníková slitina

výkon motoru
350 W

typ motoru
bezkartáčový

maximální rychlost
25 km/h

rychlostní režimy
15/25 km/h

baterie
 Li-Ion 10,4 Ah, 36 V

dojezd na jedno nabití
až 40 km

čas pro plné nabití
cca 5 hodin

brzdy
přední bubnová, zadní elektronická

pneumatiky
přední i zadní nafukovací

velikost pneumatik
10″ (25,4 cm)

rozměry nášlapu
d40 x š15 cm

výška nášlapu (horní)
16 cm

výška nášlapu (spodní)
9 cm

výška řídítek
122,5 cm

šířka řídítek
46 cm

osvětlení
přední a zadní světlo, automatické brzdové

rozměry koloběžky
113 x 46 x 125 cm

rozměry složené koloběžky
113 x 46 x 58 cm

minimální doporučená výška jezdce
150 cm

nosnost
120 kg

hmotnost
15 kg

další vybavení
skládací mechanismus, přední odpružení, stojánek, displej s ukazatelem stavu baterie a aktuálního rychlostního módu, tempomat, blatníky, zvonek Oblíbený a kvalitní kus můžete koupit bez obtíží tady na našich stránkách zařazený v rubrice uncategorized. Nyní pořídíte ostatní kusy z této sekce za extra cenu!

Tento akční a ve slevě produkt Elektrická koloběžka W-TEC Dalehunter 10" od dodavatele se skvělou pověstí W-tec máte možnost získat již dnes se slevou! Výhodně za cenu 12 990 Kč.