Elektrická pumpa na paddleboardy Jobe 12V SUP Pump

Elektrická pumpa včetně klešťových svorek a adaptéru do auto napájení, tlak až 20 PSI, vestavěný tlakoměr.. Elektrická pumpa... více informací »
Elektrická pumpa na paddleboardy Jobe 12V
Značka: Jobe
3 990 Kč4 490 Kč Sleva -11%
Ověřit dostupnost
Elektrická pumpa včetně klešťových svorek a adaptéru do auto napájení, tlak až 20 PSI, vestavěný tlakoměr.. Elektrická pumpa...

Elektrická pumpa včetně klešťových svorek a adaptéru do auto napájení, tlak až 20 PSI, vestavěný tlakoměr.. Elektrická pumpa na paddleboardy Jobe 12V SUP Pump je důležitým příslušenstvím pro všechny majitele paddleboardů či nafukovacích kajaků. Díky této pumpě svůj paddleboard snadno, rychle a bez námahy nafouknete a jste připraveni vyrazit na vodu. Pumpa dokáže nafouknout paddleboard či kajak až do tlaku 20 PSI. Dle svých potřeb si však můžete maximální výstupní tlak nastavit libovolně již od 1 psi. Požadovaný tlak si můžete jednoduše kontrolovat na vestavěném tlakoměru. Pumpu lze připojit k auto napájení nebo prostřednictvím přiložených svorek přímo k autobaterii. Díky funkci vypouštění lze člun, kajak či paddleboard i rychle vyfouknout. Elektrická pumpa na paddleboardy Jobe 12V SUP Pump má odolnou konstrukci a pro venkovní použití je tak ideální.Technický popis:

12V elektrická pumpa
vestavěný tlakoměr
vhodná pro nafukování paddleboardů, kajaků či člunů
adaptér pro auto napájení
klešťové svorky pro připojení k autobaterii
odolná konstrukce
maximální tlak: 20 PSI
rozměry: 29,5 x 13,5 x 16 cm Tento unikátní výrobek Elektrická pumpa na paddleboardy Jobe 12V SUP je k dostání již dnes tady na našem webu umístěný v rubrice uncategorized. Nyní pořídíte jiné produkty ve zmiňované sekci za akční cenu. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, máme toho více. Prozkoumejte u nás taky více kousků značky . Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní výrobek Elektrická pumpa na paddleboardy od předního výrobce Jobe jednoduše naleznete v aktuální nabídce za outletovou cenu. K sehnání zrovna v akci za 3 990 Kč.