Elektronický terč Harrows Electro Series 3

Super elektrický terč na baterie s možností hrát až v 8 lidech! Vyberte si z 26 různých her a 185 variant obtížnosti!. Harrows... více informací »
Elektronický terč Harrows Electro Series
Značka: Harrows
1 299 Kč
Ověřit dostupnost
Super elektrický terč na baterie s možností hrát až v 8 lidech! Vyberte si z 26 různých her a 185 variant obtížnosti!. Harrows...

Super elektrický terč na baterie s možností hrát až v 8 lidech! Vyberte si z 26 různých her a 185 variant obtížnosti!. Harrows Electro Series 3 je super elektronický terč pro každou správnou partu! Parádně si na něm zahraje až 8 hráčů. Ale ani osamocený hráč nepřijde zkrátka! Jedna z herních možností je i soutěž proti terči, s 5 různými stupni obtížnosti! Celkově pak máte na výběr z 26 her, díky nastavení obtížnosti se však číslo vyšplhá až na 185 herních variací!

Terč má klasický LCD displej na skóre. Součástí jsou také zvukové efekty – ty ale můžete dle potřeby vypnout. Výhodou je i možnost nastavení rozdílné obtížnosti („handicapu“) u jednotlivých hráčů. Za zmínku stojí ještě automatický režim spánku, který nastane po 5 minutách nečinnosti. Terč navíc není třeba zapojovat do sítě, protože je na baterie.

Staňte se mistry v šipkách s pomocí Harrows Electro Series 3 a užijte si přitom spoustu zábavy!Technický popis:

značkový elektrický terč na baterky
široký výběr her a nastavení obtížnosti
vhodný až pro 8 hráčů
možnost hry 1 hráče s terčem – 5 úrovní obtížnosti
možnost nastavení obtížnosti pro jednotlivé hráče
při nečinnosti se automaticky zapne režim spánku
nastavení obtížnosti u každé hry
šipky s měkkými hroty součástí balení
náhradní hroty součástí balení
zvukové efekty
počet hráčů: 1 – 8
počet her: 26
počet herních variací: 185
počet displejů: 1
počet šipek v balení: 6
průměr terče: 35 cm
napájení: 3x AA baterie (nejsou součástí balení)
rozměry: 39 x 44 x 2,5 cmVysoce kvalitní produkt lze získat mimo jiné tady a teď na našem webu v oblíbené sekci uncategorized. Najděte si ještě jiné kousky ze zmíněné rubriky za extra cenu! To ale není všechno, u nás nabízíme více. Mrkněte na další zboží značky . Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Akční produkt Elektronický terč Harrows Electro Series značky Harrows jednoduše seženete momentálně v naši nabídce ve výhodné akci. Nabídka od 1 299 Kč.