Pingpongové míčky inSPORTline Elisenda BW 100ks

100 kusů kvalitních pingpongových míčků, vhodných do robotů na vystřelování míčků.. Pingpongové míčky inSPORTline Elisenda... více informací »
Pingpongové míčky inSPORTline Elisenda BW
Značka: Insportline
799 Kč899 Kč Sleva -11%
Ověřit dostupnost
100 kusů kvalitních pingpongových míčků, vhodných do robotů na vystřelování míčků.. Pingpongové míčky inSPORTline Elisenda...

100 kusů kvalitních pingpongových míčků, vhodných do robotů na vystřelování míčků.. Pingpongové míčky inSPORTline Elisenda BW jsou kvalitní míčky na stolní tenis vhodné do robotů na vystřelování míčků. Praktický obal s pevným uchem na přezku zaručuje snadný přenos a uskladnění. Počet hvězdiček určuje kvalitu a předpokládanou odolnost a stabilitu. Čím více hvězdiček, tím je míček kvalitnější. Nejen že se tyto míčky stanou skvělým pomocníkem při trénincích, dokážou zajistit taky spoustu zábavy na nejrůznějších večírcích při soutěžích, kde je potřeba větší množství pingpongových míčků.
 Technický popis: 

kvalitní materiál míčků
vhodné do robotů na vystřelování míčků
praktický obal s pevným uchem
průměr: 40 mm
počet hvězdiček: 1
počet míčků v balení: 100 kusů
pro univerzální použití

Tento neodolatelný kus Pingpongové míčky inSPORTline Elisenda BW od společnosti Insportline jde sehnat tady a teď právě za neuvěřitelně výhodnou cenu! Nyní můžete mít za 799 Kč.