Patovací koberec inSPORTline Elpit

Nepravidelně tvarovaný patovací koberec se cvičnými jamkami i překážkami! Trénujte v každé volné chvíli doma či v... více informací »
Patovací koberec inSPORTline Elpit
Značka: Insportline
1 890 Kč2 190 Kč Sleva -13%
Ověřit dostupnost
Nepravidelně tvarovaný patovací koberec se cvičnými jamkami i překážkami! Trénujte v každé volné chvíli doma či v...

Nepravidelně tvarovaný patovací koberec se cvičnými jamkami i překážkami! Trénujte v každé volné chvíli doma či v kanceláři!. Špatné počasí, daleká cesta na nejbližší golfové hřiště, nebo prostě málo času? Žádný problém! S patovacím kobercem inSPORTline Elpit potrénujete přímo doma nebo v kanceláři! Na délku měří koberec 275 cm. Díky protiskluzové podložce drží i na hladkém povrchu, zatímco jeho nepravidelný tvar a umělá tráva efektivně napodobují golfový green. Se šířkou 95 cm máte navíc dostatek prostoru pro hledání té správné polohy k úderu. Kromě 3 cvičných jamek zde najdete i 2 překážky („bunkery“) se kterými můžete trénovat problematické dopravení míčku do jamky!

Patovací koberec tu není od toho aby green do detailu napodoboval, ale abyste si i na malém prostoru mohli zahrát svůj oblíbený sport! Navíc můžete zapojit také děti nebo přátele. V každém případě budete neustále pracovat na své technice a možná si i zlepšíte hendikep! Jakmile budete s tréninkem hotovi, stačí koberec zase srolovat a bezpečně uložit.Technický popis:

nepravidelně tvarovaný patovací koberec pro trénink v domácím prostředí
protiskluzová gumová podložka
3 cvičné jamky a jedna vlaječka pro označení
2 otvory pro simulaci hry z „bunkeru“
umělý povrch imituje golfový green
je možné ho jednoduše srolovat a přenášet
délka: 275 cm
šířka: 90 cm
míček ani golfová hůl nejsou součástí balení

Exkluzivní kousek Patovací koberec inSPORTline Elpit s osvědčenou značkou Insportline jednoduše můžete pořídit teď opravdu levně! Nyní za 1 890 Kč.