Nákrčník EMERZE EM12

Ergonomicky tvarovaný, pro usazení a stabilizaci helmy, odepínatelný hypoalergenní látkový potah, praktický a účinný upínací... více informací »
Nákrčník EMERZE EM12
Značka: Emerze
1 119 Kč
Ověřit dostupnost
Ergonomicky tvarovaný, pro usazení a stabilizaci helmy, odepínatelný hypoalergenní látkový potah, praktický a účinný upínací...

Ergonomicky tvarovaný, pro usazení a stabilizaci helmy, odepínatelný hypoalergenní látkový potah, praktický a účinný upínací systém.. Nákrčník EMERZE EM12 by neměl chybět ve výbavě žádného jezdce. Díky ergonomickému propracovanému tvaru totiž chrání krk a stabilizuje helmu, která díky němu sedí v pevné pozici na ramenou. Používáním nákrčníku také výrazně snižujete riziko poranění krční páteře při případné nehodě. Výhodou je mimo jiné možnost odepnutí textilního potahu, který lze posléze čistit nebo prát. Díky promyšlenému systému zapínaní, kdy je chránič upevněn i pod pažemi, je zajištěna jak bezpečnost, tak komfort. Nákrčník EMERZE EM12 oceníte jak na motokros, enduro a čtyřkolky, tak i na downhillové bikování.Technický popis:

ergonomicky tvarovaný
velmi účinná ochrana krčních obratlů
vyplňuje prostor mezi rameny a hlavou
pro usazení a stabilizaci helmy
při pádu zamezí vychýlení do krajních poloh, při kterých dochází k poranění páteře
odepínatelný hypoalergenní látkový potah, lze prát
nastavitelný přední upínací systém na suchý zip
popruhy na uchycení a zajíštění pod pažemi, zapínání na přezky
obvod krku: do cca 54 cmTento levný kus Nákrčník EMERZE EM12 máte možnost koupit teď na našich stránkách zařazený v rubrice uncategorized! Vyhledejte si nové kusy z této známé kategorie za nejlepší ceny! Významný dodavatel pro vás připravuje kvalitní výrobky. Přesvědčte se sami!

Kvalitní a levný produkt Nákrčník EMERZE EM12 od značky se skvělou pověstí Emerze lze sehnat momentálně extra se slevou! Výhodně za super cenu 1 119 Kč.