Energy náramek inSPORTline Argonis 21 cm

Energetický náramek s jaspisem, onyxem a hematitem, opora při emocionálním vypětí, potlačení strachu, inspirace, motivace.. Energy... více informací »
Energy náramek inSPORTline Argonis
Značka: Insportline
349 Kč399 Kč Sleva -12%
Ověřit dostupnost
Energetický náramek s jaspisem, onyxem a hematitem, opora při emocionálním vypětí, potlačení strachu, inspirace, motivace.. Energy...

Energetický náramek s jaspisem, onyxem a hematitem, opora při emocionálním vypětí, potlačení strachu, inspirace, motivace.. Energy náramek inSPORTline Argonis je pěkný stylový náramek z barevně zajímavé kombinace přírodních kamenů. Je složen z korálků onyxu, jaspisu a hematitu – energeticky velice silných minerálů. Onyx je považován za mocný ochranný kámen, který člověku pomáhá zbavit se negativních vlivů na podvědomí. Jaspis působí proti stresu a hematit vaši mysl rázně přivede zpět do reality. Kombinovaná energie všech třech kamenů vám přinese mentální sílu, sebevědomí a duševní vyrovnanost.

Onyx je skvělým ochranným kamenem pro ty, kteří se chtějí postavit svým strachům. Eliminuje negativní myšlenky a pocity spjaté s těmi nejhlubšími obavami. Dodává člověku odvahu postavit se svým problémům čelem a s čistou myslí učinit důležitá rozhodnutí. Onyx vám bude zdrojem síly v těžkých životních obdobích a stabilizujícím prvkem během konfliktů.

Jaspis je považován za kámen síly, odvahy a moudrosti. Jeho energie člověka váže se Zemí a poskytuje mu oporu při emocionálním vypětí. Dokáže také potlačit nezdravé chování a návyky. Jeho energie plní člověka inspirací a chutí do práce a pomáhá mu získat motivaci ke splnění jeho snů. Jaspis vám umožní dívat se na problémy s nadhledem a jeho vyvážená síla vám pomůže s klidem potlačit obavy a nejistoty.

Hematity se vyznačují svou schopností vstřebávat jakékoliv negativní emoce a vlivy. Zbaví vás stresu a úzkosti a dokáží roztěkaného člověka vrátit zpátky do reality a pomoci mu utříbit si myšlenky. Energie tohoto kamene je ochranná a stabilizující. Navozuje tak vnitřní klid a pohodu, zvyšuje sebevědomí a dodává uživateli sílu v nepříznivých obdobích. V dnešním hektickém světe vám hematit dodá energii a elán do života, zbaví vás vnitřních nejistot a potlačí i hluboko zakořeněné úzkosti.

Kontrast černého onyxu a světle mramorovaného jaspisu vynikne v kombinaci s téměř každým druhem oděvu. Hematitové oddělovací prvky náramku jen umocňují jeho nápaditý a elegantní design. Korálky jsou navlečeny na odolnou elastickou šňůru, která nepovolí. Neutrální barvy energy náramku inSPORTline Argonis z něj dělají ideální módní doplněk pro dámy i pány.
 Technický popis:

energetický náramek pro každodenní nošení
kvalitní přírodní materiály
pomáhá potlačit negativní pocity a myšlenky
dodá vám energii a motivaci k plnění každodenních úkolů
působí proti stresu a nejistotě
odolná elastická šňůra
oddělovací prvky z hematitu
elegantní design
materiál: onyx, jaspis, hematit
průměr korálků: cca 8 mm
délka náramku: 19 cm, 21 cm
hmotnost: cca 20 g
baleno v dárkové krabičce
Kvalitní a žádaný produkt seženete prostě tu na našem webu v populární sekci uncategorized! Vyberte si unikátní produkty ve zmiňované rubrice za super peníze! U nás toho najdete mnohem více, podívejte se také na další zboží od dodavatele . Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Populární značka pro své zákazníky nabízí vysoce kvalitní zboží

Hodně žádaný produkt Energy náramek inSPORTline Argonis od populární značky Insportline pohodlně dostanete na našich stránkách teď opravdu výhodně. Ceny od 349 Kč.