Energy náramek inSPORTline Ikaris 19 cm

Energetický náramek z achátů, harmonie duše a těla, pocit sebevědomí a jistoty, ozdobné kovové korálky, jemné barvy.. Energy... více informací »
Energy náramek inSPORTline Ikaris
Značka: Insportline
399 Kč459 Kč Sleva -13%
Ověřit dostupnost
Energetický náramek z achátů, harmonie duše a těla, pocit sebevědomí a jistoty, ozdobné kovové korálky, jemné barvy.. Energy...

Energetický náramek z achátů, harmonie duše a těla, pocit sebevědomí a jistoty, ozdobné kovové korálky, jemné barvy.. Energy náramek inSPORTline Ikaris přináší pozvolnou harmonickou energii achátu do vašeho každodenního života. Achát je kámen typický svým průhledným leskem a korálky proto vypadají jako skleněné. Poznávacím znakem tohoto minerálu jsou krásné koncentrické pruhy, takže se můžete těšit na originální texturu vybarvení u každého korálku zvlášť. Acháty se vyznačují jemnou vyrovnanou energií a nejčastěji jsou tak používány pro navození klidu a rovnováhy.

Obecně lze říci, že acháty vyzařují pozvolnou sílu a pomáhají navodit harmonii mezi všemi aspekty lidské osobnosti – fyzickým, duševním a emocionálním. Jsou tak vyhledávány zejména těmi, kdo touží po obnovení vnitřní rovnováhy. Jestliže se neustále cítíte nevyrovnaně a připadá vám, že některé části vašeho života se vymykají kontrole, klidná uzemňující energie achátu vám pomůže navrátit do života řád a nadhled. Achát vám dodá sebedůvěru, pomůže vám vypořádat se s negativními emocemi a umožní vám soustředit se na to dobré v životě.

Světlé vícebarevné acháty jsou uprostřed odděleny dvěma ozdobnými kovovými korálky a celková kompozice náramku působí v konečném důsledku velice jemným a elegantním dojmem. Korálky jsou navlečeny na odolnou elastickou šňůru, která nepovolí. Energy náramek inSPORTline Ikaris je nenápadným módním doplňkem, který vás sváže s přírodou a propůjčí vám svou uklidňující energii.Technický popis:

energetický náramek pro každodenní nošení
kvalitní přírodní materiály
podporuje duševní rovnováhu, sebedůvěru, jistotu
pomáhá nastolit pocit bezpečí a vrátit do života řád a nadhled
odolná elastická šňůra
2 dekorativní mosazné korálky
jednoduchý elegantní design
materiál: achát, kov (neobsahuje olovo ani nikl)
průměr korálků: cca 8 mm
délka náramku: 19 cm, 21 cm
hmotnost: 18 g
baleno v dárkové krabičce
poznámka: obrázek je ilustrační, jednotlivé kameny se mohou kus od kusu barevně lišit
Super produkt Energy náramek inSPORTline Ikaris můžete koupit přímo tady na webu v rubrice uncategorized! Vyhledejte si parádní produkty z této kategorie za parádní cenu! Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce však také další skvělé produkty od výrobce . Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce pro své zákazníky poskytuje prvotřídní zboží

Kvalitní kousek Energy náramek inSPORTline Ikaris od přední značky Insportline můžete sehnat nyní ve výhodné akci. Cena již od 399 Kč.