Potápěčské brýle Escubia Apnea Silicon Senior černá

Potápěčské brýle pro dospělé, nízký design, perfektně přiléhají na obličej, dvojité ergonomické těsnění.. Potápěčské... více informací »
Potápěčské brýle Escubia Apnea Silicon Senior
Značka: Escubia
490 Kč
Ověřit dostupnost
Potápěčské brýle pro dospělé, nízký design, perfektně přiléhají na obličej, dvojité ergonomické těsnění.. Potápěčské...

Potápěčské brýle pro dospělé, nízký design, perfektně přiléhají na obličej, dvojité ergonomické těsnění.. Potápěčské brýle Francis Apnea Silicon Senior jsou ideální na dovolenou, kde si chcete užít potápění do sytosti. Brýle se snadno vejdou do zavazadla. Disponují nízkým designem a mají velký nedělený zorník z tvrzeného skla, který tak umožňuje dobrý výhled při pozorování podvodního světa! Ergonomicky tvarované těsnění skvěle přiléhá na obličej a zamezuje protečení vody dovnitř brýlí. Nastavitelný pásek umožní přesné upevnění kolem hlavy. Tyto brýle jednoduše nesmíte zapomenout vzít s sebou na žádnou dovolenou! Technický popis:

nízký design
nastavitelná velikost pro dospělé (od cca 14 let)
velmi dobrý výhled
brýle perfektně přiléhají na obličej
dvojité ergonomické těsnění
snadné čištění
zorník z tvrzeného skla
rozměry skla: 17 x 9 cm
Unikátní a žádaný výrobek můžete koupit právě zde tady a teď na našem webu v sekci uncategorized! Získejte parádní výrobky ze zmíněné rubriky za extra cenu!

Tento diskontní výrobek Potápěčské brýle Escubia Apnea Silicon Senior od výrobce se zárukou kvality Escubia jednoduše seženete na našich stránkách teď právě levně. Akční cena od 490 Kč.