Dámské nízké ponožky Under Armour Women's Essential NS 6 párů

Komfortní nízké ponožky pro každodenní nošení, skvěle odvádí vlhkost, bezešvý palec.. Dámské nízké ponožky Under Armour... více informací »
Dámské nízké ponožky Under Armour
Značka: Under armour
489 Kč599 Kč Sleva -18%
Ověřit dostupnost
Komfortní nízké ponožky pro každodenní nošení, skvěle odvádí vlhkost, bezešvý palec.. Dámské nízké ponožky Under Armour...

Komfortní nízké ponožky pro každodenní nošení, skvěle odvádí vlhkost, bezešvý palec.. Dámské nízké ponožky Under Armour Women's Essential NS jsou konstruovány pro maximální pohodlí při každodenním nošení s podporou klenby pro nižší únavu nohou. Použitý materiál odvádí vlhkost a zabraňuje vzniku zápachu. Bezešvý palec pak doplňuje celkový maximální komfort těchto ponožek.Technický popis:

pro každodenní nošení
bezešvý palec
technologie:
Moisture Transport System: Odvádí pot od těla na povrch a oblečení tak rychleji vysychá.
materiál: 96% polyester, 4% elastan
dodávány v 6 párech Zcela unikátní kus Dámské nízké ponožky Under Armour Women's Essential NS 6 párů je k dostání rovněž tu na webu v populární rubrice uncategorized. Najděte si ještě jiné produkty ze zmíněné rubriky za výborné peníze! Významný výrobce pro vás připravuje prvotřídní zboží. To ovšem není všechno, náš sortiment je široký. Prozkoumejte u nás taky další kvalitní kousky od výrobce . Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Hodně povedený produkt Dámské nízké ponožky Under Armour Women's Essential NS od skvělého a známého výrobce Under armour je k sehnání zde teď za výborné peníze. V současnosti pořídíte za cenu 489 Kč.