Horolezecký batoh FERRINO Triolet 48+5 černá

Středový zip, odnímatelná zádová výztuha, odepínatelné horní víko, držáky a popruhy na horolezecké vybavení.. Horolezecký... více informací »
Horolezecký batoh FERRINO Triolet
Značka: Ferrino
3 290 Kč3 490 Kč Sleva -5%
Ověřit dostupnost
Středový zip, odnímatelná zádová výztuha, odepínatelné horní víko, držáky a popruhy na horolezecké vybavení.. Horolezecký...

Středový zip, odnímatelná zádová výztuha, odepínatelné horní víko, držáky a popruhy na horolezecké vybavení.. Horolezecký batoh FERRINO Triolet 48+5 2018 je určený pro horolezectví a všechny horské aktivity. Středový zip ocení sportovci pro rychlou a přehlednou organizaci věcí uvnitř batohu. Balení je proto velmi snadné jako do klasické sportovní tašky.

Hlavní předností je zádový systém, který se skládá z vyztuženého duralového panelu, který lze snadno odejmout. Další částí jsou ergonomicky polstrované, délkově nastavitelné ramenní popruhy se stabilizačními dotahy a bederní pás. Hrudní popruh zpevňuje ramenní popruhy a je opatřen píšťalkou.

Horolezecký batoh FERRINO Triolet 48+5 2018 má dostatečně velký úložný prostor. Kromě hlavní kapsy se na batohu nachází ještě malá kapsa na bederním pásu a boční kapsa ze síťoviny. Mezi příslušenství patří držáky a popruhy na veškeré horolezecké vybavení – lyže, cepíny a lana. Dále pak odnímatelné popruhy pro uchycení snowboardu, sněžnic či obuvi. 

Tento batoh je možné využít plnohodnotně i mimo lezecké oblasti, díky materiálovým okům a poutkům je možné připevnit materiál i vně batohu. Je možné odepnout horní víko, bederní pás a zádovou výztuhu.Technický popis:

batoh pro horskou turistiku
středový zip pro snadné balení a větší přehlednost
odnímatelná zádová výztuha
ergonomicky polstrované ramenní popruhy
odnímatelné horní víko
odnímatelný bederní pás
boční elastické kapsy
možnost zvětšení objemu o 5 l
úchyty na horolezecké vybavení
poutka na cepíny a hole
odnímatelné popruhy pro uchycení snowboardu, sněžnic či obuvi
objem: 48 + 5 litrů
rozměry: 75 x 33 x 23 cm
materiál: Diamond Dobby 300D
hmotnost: 1,6 kg (950 g bez zádové výztuže, bederního pásu a horního víka) Povedený kus máte možnost dostat aktuálně tady u nás v oblíbené rubrice uncategorized! Nyní pořídíte nové produkty ze zmíněné kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu!

Výjimečný výrobek Horolezecký batoh FERRINO Triolet 48+5 od skvělé značky Ferrino je k získání momentálně na webu levně. Právě lze objednat jen za 3 290 Kč.