Outdoorová přebalovací podložka FERRINO Changing Mattress

Dětská přebalovací podložka, skládací a dostatečně prostorná, odolný a pevný materiál, včetně obalu.. Outdoorová... více informací »
Outdoorová přebalovací podložka FERRINO
Značka: Ferrino
390 Kč
Ověřit dostupnost
Dětská přebalovací podložka, skládací a dostatečně prostorná, odolný a pevný materiál, včetně obalu.. Outdoorová...

Dětská přebalovací podložka, skládací a dostatečně prostorná, odolný a pevný materiál, včetně obalu.. Outdoorová přebalovací podložka FERRINO Changing Mattress Vám umožní postarat se o Vaši nejmenší ratolest bezpečně a hygienicky i v přírodě či na cestách. Stači ji rozložit, položit na vhodné místo a můžete se dát do práce. Rozložená nabízí dostatečný prostor pro pohodlné přebalení dítěte a ve složeném stavu naopak nezabírá příliš místa. Navíc je dodávána v praktickém obalu. Outdoorová přebalovací podložka FERRINO Changing Mattress je vyrobena z pevného materálu odolného vůči oděru, který se navíc velmi snadno udržuje. S touto podložkou Vás na výletech či při kempování nic nepřekvapí.Technický popis:

dětská podložka pro přebalování
skládací
pevný a odolný materiál
snadná údržba
praktický obal
materiál: Polyester 200D
rozměry: 82 x 37 cm
rozměry složené podložky: 20 x 37 cm
hmotnost: 250 g Tento designový produkt lze zakoupit lehce tady na webu v oblíbené kategorii uncategorized! Nyní koupíte akční kousky z naší sekce za výhodnou cenu!

Tento exkluzivní výrobek Outdoorová přebalovací podložka FERRINO od společnosti s úžasnou pověstí Ferrino je dostupný právě nyní ve výhodné akci! Akční cena od 390 Kč.