Dětská sedačka FERRINO Wombat

Bezpečné dětské nosítko, nastavitelný a prodyšný zádový systém, maximální pohodlí pro dítě i pro Vás, řada kapes..... více informací »
Dětská sedačka FERRINO Wombat
Značka: Ferrino
3 680 Kč4 990 Kč Sleva -26%
Ověřit dostupnost
Bezpečné dětské nosítko, nastavitelný a prodyšný zádový systém, maximální pohodlí pro dítě i pro Vás, řada kapes.....

Bezpečné dětské nosítko, nastavitelný a prodyšný zádový systém, maximální pohodlí pro dítě i pro Vás, řada kapes.. Dětská sedačka FERRINO Wombat je velmi komfortní sedačka vhodná pro děti, které dokážou sedět bez pomoci (cca od 6 měsíců věku). Je určená pro nejmenší turisty do 20 kg, kteří ještě nezvládnou pořádnou porci kilometrů nebo prudší kopec a nechcete je ochudit o krásy přírody.

Největší důraz byl samozřejmě kladen na bezpečí. Sedačka je vybavena čtyřbodovými bezpečnostními pásy s pojistkou, takže se dítě samo nedostane ven. Nechybí ani bezpečnostní tlačítko proti náhodnému složení nosítka v rozloženém stavu. I díky tomu sedačka splňuje evropskou bezpečnostní normu EN 13209-1:2004.

Dětské nosítko FERRINO Wombat je velmi pohodlné pro Vás i Vaši ratolest. Zádový systém je výškově posuvný, takže je možné jej přizpůsobit Vaší postavě. Zajišťuje optimální rozložení váhy mezi ramenní popruhy a bederní pás. Záda i bederní pás jsou z prodyšného polstrovaného materiálu. Pohodlí obstarávají i ramenní popruhy s horními stabilizačními dotahy.

Nosítko disponuje i řadou kapes – prostornou zadní kapsou, dvěma menšimí zadními, dvěma bočními a kapsou na bederním pásu se snadným přístupem. Dětská sedačka FERRINO Wombat je skvělým rodinným společníkem na pěší túry.Technický popis:

bezpečné přenášení dítěte na túrách
čtyřbodový bezpečnostní pás s pojistkou
tlačítko proti nechtěnému složení nosítka
vysoké pohodlí pro dítě i rodiče
posuvný a prodyšný zádový systém
skvělé rozložení hmotnosti
výškově nastavitelné ergonomické sedátko
ramenní popruhy s horními dotahy
stojny pro postavení nosítka
prostorná zadní kapsa
dvě menší zadní kapsy
kapsa na bederním pásu
dvě boční kapsy
kompresní popruhy
snadná údržba
lze dovybavit pláštěnkou
nosnost: 20 kg (dítě + náklad)
hmotnost: 2,7 kg
materiál: Supertex
osvědčení dle normy EN 13209-1:2004
Tento akční produkt můžete získat zrovna tady u nás v oblíbené kategorii uncategorized! Připravili jsme pro vás ještě jiné produkty ve zmiňované sekci za akční cenu!

Super produkt Dětská sedačka FERRINO Wombat od známé kvalitní značky Ferrino máte možnost sehnat momentálně na webu za extra cenu. Nabídky již od 3 680 Kč.