Ledvinka FERRINO X-Easy

Kapsa na láhev s vodou, vnitřní kapsy oddělené síťovinou, ideální pro běh a cyklistiku, reflexní prvky.. Ledvinka FERRINO... více informací »
Ledvinka FERRINO X-Easy
Značka: Ferrino
790 Kč
Ověřit dostupnost
Kapsa na láhev s vodou, vnitřní kapsy oddělené síťovinou, ideální pro běh a cyklistiku, reflexní prvky.. Ledvinka FERRINO...

Kapsa na láhev s vodou, vnitřní kapsy oddělené síťovinou, ideální pro běh a cyklistiku, reflexní prvky.. Ledvinka FERRINO X-Easy s ergonomickým tvarem je velmi lehká ledvinka ideální pro běh a cyklistiku. Je vybavena kapsou na láhev (není součástí balení) a kapsou pro uložení drobných osobních věcí. Použitý vnější materiál z nylonu je odolný vůči vodě a poškození, zatímco vnitřní části, které se dotýkají těla, jsou vyrobeny ze síťoviny pro lepší odvětrávání. Ledvinka FERRINO X-Easy je pro Vaši bezpečnost opatřena reflexními prvky. Technický popis:

ergonomický tvar
kapsa na láhev
vnitřní kapsy oddělené síťovinou
nastavitelná délka
pevná přezka
reflexní prvky
materiál: Nylon 50D Dot Dobby Ripstop, síťovina
rozměry: 36 x 23 x 8 cm
hmotnost: 135 g 
Žádaný kousek je k dostání lehce tady na webu v oblíbené sekci uncategorized! Nyní můžete najít ještě další produkty z této oblíbené kategorie v akci. Mezi zákazníky oblíbený výrobce má ve stále nabídkce špičkové zboží

Zajímavý výrobek Ledvinka FERRINO X-Easy od skvělého výrobce Ferrino lze zakoupit na našich stránkách teď právě ve slevě! Aktuálně v akci za 790 Kč.