Fitness podložka inSPORTline Doble 173x61x0,6 cm fialovo-růžová

Dvouvrstvá podložka z TPE, odolná, měkká, neklouzavá, transportní popruh součástí.. Fitness podložka inSPORTline Doble v sobě... více informací »
Fitness podložka inSPORTline Doble 173x61x0
Značka: Insportline
699 Kč799 Kč Sleva -12%
Ověřit dostupnost
Dvouvrstvá podložka z TPE, odolná, měkká, neklouzavá, transportní popruh součástí.. Fitness podložka inSPORTline Doble v sobě...

Dvouvrstvá podložka z TPE, odolná, měkká, neklouzavá, transportní popruh součástí.. Fitness podložka inSPORTline Doble v sobě kombinuje několik důležitých vlastností ideálních pro co nejpříjemnější cvičení. Měkký a odolný materiál TPE je velice komfortní a odolný proti potu a vodě. Jeho dvě vrstvy snadno vyrovnánají nerovnosti. Díky 6 mm tloušťce a protiskluzové úpravě je podložka určena i pro náročné a pravidelně se opakující cvičení, tedy například jógu, pilates či aerobic. Vzhledem ke své nízké hmotnosti a přiloženému popruhu je podložka vhodná i pro přenášení.Technický popis:

dvouvrstvá podložka
odolná vůči vodě a potu
vhodná na jógu, aerobic, pilates a další typy cvičení
jemná vzorovaná textura na svrchní straně
protiskluzový povrch na spodní straně
rozměry: 173 x 61 cm
tloušťka: 6 mm
materiál: TPE (termoplastický elastomer)
hmotnost: 950 g
dodávána včetně praktického popruhu pro přenášeníVelmi oblíbený produkt Fitness podložka inSPORTline Doble 173x61x0,6 cm fialovo-růžová máte možnost pořídit právě teď tady u nás v rubrice uncategorized! Vyhledejte si zlevněné zboží ve zmiňované kategorii za výborné peníze. Známý výrobce svým zákazníkům nabízí špičkové produkty Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce. U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás taky další skvělé zboží od dodavatele . Najdete je níže na této stránce.

Unikátní a oblíbený kousek Fitness podložka inSPORTline Doble 173x61x0,6 cm od oblíbené značky Insportline můžete koupit na našich stránkách teď trvale výhodně. Výhodně za cenu 699 Kč.