Šejkr Fit-day Shaker transparentní 600 ml

Šejkr ergonomického tvaru pro snadné míchání, vyroben z nezávadných plastů.. Šejkr Fit-day Shaker transparentní 600 ml je... více informací »
Šejkr Fit-day Shaker transparentní
Značka: Fit-day
71 Kč79 Kč Sleva -10%
Ověřit dostupnost
Šejkr ergonomického tvaru pro snadné míchání, vyroben z nezávadných plastů.. Šejkr Fit-day Shaker transparentní 600 ml je...

Šejkr ergonomického tvaru pro snadné míchání, vyroben z nezávadných plastů.. Šejkr Fit-day Shaker transparentní 600 ml je praktická plastová nádoba speciálně vytvořená pro řadu produktů Fit-day. Šejk vyrobený z nezávadných plastů má ergonomické tvarování, dobře se drží a velmi snadno se používá. Stačí shaker naplnit proteinem, smoothie nebo kokosovým drinkem a máte připravenou plnohodnotnou snídani nebo svačinku během dne. Díky sítku se směs snadno rozpustí a jednotlivé díly perfektně těsní. Lze jej položit do tašky k dokumentům, do batohu k sešitům nebo k čistému oblečení do fitka. Vždy tekutinu udrží a zachová obsah batohu stoprocentně čistý. Po použití stačí už jen shaker vymýt nebo vložit do myčky, a je opět připraven do dalšího dne.Technický popis: 

slouží k přípravě proteinových nápojů či smoothie 
vyroben z nezávadných plastů
pevný šroubovací uzávěr 
mřížka pro perfektní promíchání směsi 
lze umývat v myčce 
objem: 600 ml

Žádaný kus Šejkr Fit-day Shaker transparentní od odblíbeného výrobce Fit-day jednoduše seženete právě zde za výprodejovou cenu! Aktuálně za super cenu 71 Kč.