Pedály Kellys Flat 30

Stylové pedály z vysoce odolné hliníkové slitiny, piny součástí balení, přilnavý povrch k jakémukoliv typu podrážky.. Pedály... více informací »
Pedály Kellys Flat 30
Značka: Kellys
529 Kč
Ověřit dostupnost
Stylové pedály z vysoce odolné hliníkové slitiny, piny součástí balení, přilnavý povrch k jakémukoliv typu podrážky.. Pedály...

Stylové pedály z vysoce odolné hliníkové slitiny, piny součástí balení, přilnavý povrch k jakémukoliv typu podrážky.. Pedály Kellys Flat 30 jsou odolné platformové pedály, které jsou vhodné hlavně na horská a BMX kola. Tělo pedálu je vyrobeno z hliníkové slitiny, která je vysoce odolná. Piny jsou součástí pedálů a jsou přilnavé k jakémukoliv typu podrážky, takže se na ně můžete kdykoliv spolehnout! Technický popis:

oboustranné
odolné platformové pedály
piny součástí balení
materiál: hliníková slitina
osa: bórová ocel
ložisko: SPB
rozměr: 113 x 100 mm
hmotnost: 425 gKvalitní a žádaný produkt Pedály Kellys Flat 30 je k dostání právě zde u nás umístěný v rubrice uncategorized. Máme pro vás ostatní zboží ze zmíněné rubriky snadno online. Dodavatel vyrábí špičkové výrobky

Tento velmi žádaný výrobek Pedály Kellys Flat 30 od značky s dobrým jménem Kellys jednoduše naleznete tady a teď trvale výhodně. Ceny od 529 Kč.