Moto přilba W-TEC Neikko Black-Fluo XS (53-54)

Otevřená helma v zářivých barvách se sluneční clonou, odklopným hledím a větracími otvory.. Přilba na motorku W-TEC Neikko je... více informací »
Moto přilba W-TEC Neikko Black-Fluo  XS
Značka: W-tec
2 150 Kč2 490 Kč Sleva -13%
Ověřit dostupnost
Otevřená helma v zářivých barvách se sluneční clonou, odklopným hledím a větracími otvory.. Přilba na motorku W-TEC Neikko je...

Otevřená helma v zářivých barvách se sluneční clonou, odklopným hledím a větracími otvory.. Přilba na motorku W-TEC Neikko je kvalitní přilba v zářivých barvách, která je určena k jízdě na skútrech, chopperech i cestovních motocyklech. Hlavními přednostmi této přilby je kvalitní zpracování jednotlivých částí, moderní design a vysoký bezpečnostní standard splňující evropskou homologaci ECE R-22.05. Přilba má široké odklopné hledí doplněné o samostatně výsuvnou sluneční clonu, která chrání proti ostrému slunečnímu záření během jízdy.

Pro maximální komfort je helma opatřena uzavíratelnými odvětrávacími otvory a robustním, velmi komfortním polstrováním. Díky přímočarému funkčnímu designu, kvalitnímu zpracování a vysokému bezpečnostnímu standardu je moto přilba W-TEC Neikko vyhledávaným motocyklovým příslušenstvím.Technický popis:

kvalitní zpracování jednotlivých částí
homologace ECE R-22.05 (schváleno pro evropský trh)
schváleno DOT (americká norma)
odlehčená aerodynamická skořepina z multikompozitového vlákna
barvy odolné proti UV záření
samostatně výsuvná sluneční clona s ovládáním na boku přilby
bezpečnostní zapínání FAST LOCK
odnímatelné a pratelné lícní vycpávky
plexi se zvýšenou odolností proti poškrábání
vrchní ventilace s možností uzavření
hmotnost: 1250 gZlevněný výrobek lze sehnat zrovna na stránkách zařazený v sekci uncategorized. Najděte si skvělé výrobky ze zmíněné sekce za skvělou cenu! V očích zákazníků populární značka vám může nabídnout vynikající zboží. Náš sortiment je široký, máme v nabídce také více skvělých produktů od značky . Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Diskontní výrobek Moto přilba W-TEC Neikko Black-Fluo XS od našeho předního výrobce W-tec jednoduše můžete sehnat právě teď v nabídce za extra cenu! Výhodně teď u nás za 2 150 Kč.