Fólie Pinlock 100% Max Vision 70 pro LS2 FF320 Stream/FF353 Rapid

Fólie Pinlock se zvětšeným zorným polem, čirá, pokrývá 100% výhledu přilby, nejlepší řešení proti mlžení plexi, pro helmy... více informací »
Fólie Pinlock 100% Max Vision 70
Značka: Ls2
1 190 Kč
Ověřit dostupnost
Fólie Pinlock se zvětšeným zorným polem, čirá, pokrývá 100% výhledu přilby, nejlepší řešení proti mlžení plexi, pro helmy...

Fólie Pinlock se zvětšeným zorným polem, čirá, pokrývá 100% výhledu přilby, nejlepší řešení proti mlžení plexi, pro helmy LS2 FF320, FF353 a FF800.. Fólie 100% Pinlock Max Vision je větší než standardní fólie Pinlock. Poskytuje jasný výhled po celé ploše plexi, pokrývá 100% výhledu přilby. Jedná se o nejlepší způsob jak zabránit zamlžování plexi, a nejčastěji používané řešení po celém světě zajišťující jasný výhled za všech podmínek. Je vyrobena z materiálu pohlcujícího vlhkost, a proto je její povrch v podstatě stále suchý. Silikonové těsnění po obvodu fólie zabraňuje, aby se mezi fólii a plexi dostal vzduch, tím vytváří vzduchotěsnou izolační vrstvu, která účinně zabraňuje zamlžování plexi zevnitř. Snadno se nasadí na čepy plexi a lze ji opakovaně sejmout a zase nasadit při změně počasí nebo při čištění plexi. Čepy jsou nastavitelné a umožňují přesně napnout fólii Pinlock pro dokonalé utěsnění.Technický popis:

vysoce účinná ochrana proti mlžení plexi
zvětšená fólie pokrývá 100% výhledu přilby – jasný výhled po celé ploše plexi
originální produkt Pinlock®
z materiálu absorbujícího vlhkost
přichycena k plexi pomocí dvou čepů, které fixují její přesnou polohu
samolepicí silikonové těsnění po obvodu vytváří vzduchotěsnou komoru, která zabraňuje mlžení plexi
opakovaně snímatelná, snadno se nasazuje a čistí
splňuje normy ECE a přísné testy proti zamlžování

Pro modely helem:

FF320 Stream
FF353 Rapid
FF800 Storm
lze použít také na všechna plexi LS2 s kódem DKS146 vyraženým na plexi

Obsah balení:

1x fólie 100% Pinlock® Max Vision
pokyny pro montáž
ochranná fólie (před použitím nutno odstranit)
Tento výjimečný produkt Fólie Pinlock 100% Max Vision 70 pro LS2 FF320 Stream/FF353 Rapid můžete koupit prostě tady na stránkách umístěný v rubrice uncategorized! Nyní si můžete koupit ještě další produkty z této známé rubriky ve slevě. Významný výrobce pro své zákazníky prodává velmi kvalitní produkty. To však není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. Podívejte se také na další zboží od dodavatele . Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento velmi oblíbený produkt Fólie Pinlock 100% Max Vision 70 pro od kvalitního výrobce Ls2 naleznete u nás teď opravdu výhodně! Výhodně teď u nás za 1 190 Kč.