Sada chráničů Fila FP Men Gears S

Kompletní sada inline chráničů pro muže - s odolným povrchem a pohodlným polstrováním! Obsahuje chrániče kolen, loktů a... více informací »
Sada chráničů Fila FP Men Gears
Značka: Fila
459 Kč
Ověřit dostupnost
Kompletní sada inline chráničů pro muže - s odolným povrchem a pohodlným polstrováním! Obsahuje chrániče kolen, loktů a...

Kompletní sada inline chráničů pro muže – s odolným povrchem a pohodlným polstrováním! Obsahuje chrániče kolen, loktů a zápěstí.. Fila FP Men Gears je kompletní sada chráničů pro jízdu na kolečkových bruslích. Obsahuje chrániče kolen, loktů i zápěstí s dopadovou plochou z vysoce odolného materiálu. Vnitřní část chrániče je pak vystlána měkkým prodyšným polstrováním. Perfektní upevnění chrániče vždy zajišťuje sada dvou pružných upínacích pásků se suchými zipy. Svou velikostí a anatomickým tvarováním je sada ideální na inline ježdění a podobné sporty.Technický popis:

sada chráničů pro inline bruslení a další podobné sporty
odolný povrch a prodyšné polstrování
anatomicky tvarované
utahovací pásky se suchým zipem pro dokonalé přizpůsobení
materiál: nylon, polyethylen

 

Sada obsahuje:

2x chránič kolen
2x chránič loktů
2x chránič zápěstí
Velikostní tabulka:

Velikost chrániče
XXS
XS
S
M
L
XL

Výška v cm
hmotnost
125 a méně
< 25 kg 140 a méně < 25 kg 140-155 25-50 kg 155-170 > 50 kg
170-185
> 50 kg
185 a více
> 50 kg Tento exkluzivní produkt získáte bez obtíží tu v populární kategorii uncategorized! Pořiďte si ještě ostatní produkty z této populární kategorie v bezva akci! Přední výrobce pro vás vyrábí vysoce kvalitní výrobky

Ve slevě produkt Sada chráničů Fila FP Men Gears od spolehlivé značky Fila můžete pořídit tady a teď právě v bezva akci. Nyní nakoupíte za 459 Kč.