New Balance Fresh Foam Arishi v3 – WARISMN3

Boty New Balance Fresh Foam Arishi v3 – WARISMN3 Díky botám New Balance Fresh Foam Arishi v3 pocítíte lehkost a zrychlíte. Model je... více informací »
New Balance Fresh Foam Arishi v3 - WARISMN3
Značka: New Balance
1 519 Kč1 999 Kč Sleva -24%
Ověřit dostupnost
Boty New Balance Fresh Foam Arishi v3 – WARISMN3 Díky botám New Balance Fresh Foam Arishi v3 pocítíte lehkost a zrychlíte. Model je...

Boty New Balance Fresh Foam Arishi v3 – WARISMN3 Díky botám New Balance Fresh Foam Arishi v3 pocítíte lehkost a zrychlíte. Model je určen pro běh na tvrdých površích pro osoby s neutrálními chodidly. New Balance Fresh Foam Arishi je druhem obuvi, která se osvědčí během rychlých tréninků, zejména z toho důvodu, že je to stabilní bota s velkou citlivostí v nártu. Díky technologii Fresh Foam, která z jedné strany zajišťuje odpružení, a z druhé strany dynamiku, je také doporučován na delší tréninky. Ve velké zkratce, je to neobvykle všestranná bota pro všechny, kdo ocení nízkou hmotnost a dynamiku. Specifikace: – 8mm drop pro přirozenou polohu chodidla při běhu – Celoroční obuv – NB Response 1.0, tlustá, komfortní, dobře odpružená vložka – Bezešvé provedení uvnitř boty předchází vzniku oděrek během tréninků – Bez ohledu na skutečnost, kterou částí chodidla dopadáte na podklad, pěna Fresh Foam zajišťuje maximální odpružení na daném povrchu – Gumová podrážka zajišťuje nízkou hmotnost, odolnost a velmi dobrou přilnavost k podkladu. Technologie: Fresh Foam – inovační lehká pružná pěna s velkou odolností proti deformacím. Vhodná struktura zajišťuje správnou měkkost a vhodnou ochranu kloubů během delších tréninků.

Velmi prodávaný výrobek New Balance Fresh Foam Arishi v3 - WARISMN3 od dodavatele s dobrým jménem New Balance snadno můžete získat aktuálně pořád výhodně. Akční ceny již od 1 519 Kč.