Kopačky Furon V6+ PRO SG – MSF1SP65

Kopačky New Balance Furon V6+ PRO SG – MSF1SP65 Kopačky New Balance Furon V6+ PRO SG – MSF1SP65 jsou vyrobeny z lehkého,... více informací »
Kopačky Furon V6+ PRO SG - MSF1SP65
Značka: New Balance
3 849 Kč5 249 Kč Sleva -26%
Ověřit dostupnost
Kopačky New Balance Furon V6+ PRO SG – MSF1SP65 Kopačky New Balance Furon V6+ PRO SG – MSF1SP65 jsou vyrobeny z lehkého,...

Kopačky New Balance Furon V6+ PRO SG – MSF1SP65 Kopačky New Balance Furon V6+ PRO SG – MSF1SP65 jsou vyrobeny z lehkého, roztažitelného svršku Fit Weave, který zachovává svůj tvar, vlastnosti a zajišťuje potřebnou pružnost, a současně dokonale padne. Použitý systém šněrování Hyper-lock a speciálně navržená oblast okolo kotníku zajišťují stabilizaci chodidla v botě a zaručují pohodlí během hry. Lehká, nylonová konstrukce pomáhá dosahovat velkých rychlostí. Speciálně navržená podrážka zajišťuje dokonalou přilnavost během hry na tvrdých, přírodních površích. Specifikace: – Úroveň: profesionální – Pro použití na tvrdých přírodních površích – Vyztužený opatek drží a chrání chodidlo – Biomechanická konstrukce obuvi zajišťuje ideální přizpůsobení a také přirozený kontakt s podkladem – Lehká nylonová podrážka je vyrobena z termopolyuretanu – Podrážka navržená tak, aby bylo možné dosáhnout vysoké rychlosti přímočarého pohybu. Technologie: HypoKnit – svršek, který se přizpůsobuje tvaru chodidla, pro pružný a přirozený pohyb.

Vysoce kvalitní výrobek Kopačky Furon V6+ PRO SG - MSF1SP65 od dodavatele s dlouholetou historií New Balance jednoduše můžete najít na našich stránkách teď právě za výprodejovou cenu. Nabídky od 3 849 Kč.