Bradla k posilovacím vežím Body Solid Fusion FCD

Volitelné příslušenství k posilovacím věžím řady Fusion, měkké a pohodlné polstrování, 4 nášlapné plošky.. Bradla... více informací »
Bradla k posilovacím vežím Body Solid Fusion
Značka: Body-solid
13 390 Kč
Ověřit dostupnost
Volitelné příslušenství k posilovacím věžím řady Fusion, měkké a pohodlné polstrování, 4 nášlapné plošky.. Bradla...

Volitelné příslušenství k posilovacím věžím řady Fusion, měkké a pohodlné polstrování, 4 nášlapné plošky.. Bradla k posilovacím věžím Body Solid Fusion FCD jsou víceúčelové příslušenství pro trénink rukou, ramen, zad a břišních svalů. Lze na nich provádět různé druhy přitahovacích cviků, které jsou základem efektivního tréninku pro zlepšení fyzické kondice. Výhodou těchto cviků je, že je může provádět každý, ať už je to fitness nadšenec nebo jen začátečník. Bradla Body Solid Fusion FCD slouží zejména jako volitelný doplněk k posilovacím věžím Body Solid Fusion. K bradlům lze samostatně dokoupit dopomoc, která slouží k usnadnění tréninku zejména začátečníkům.Technický popis:

doplňkové příslušenství k posilovacím věžím Body Solid Fusion
měkké polstrování
možnost provádět různé druhy cviků
4 nášlapné plošky
možnost dokoupení dopomoci
vzdálenost mezi madly: 56 cm
výška bradel: 136 cm
vzdálenost mezi polstrovanými částmi: 44,5 cm
výška k polstrování: 141 cm
délka hrazdy: 107 cm
hmotnost: 61,7 kg
rozměry: d160 x š107 x v211 cm Tento diskontní produkt Bradla k posilovacím vežím Body Solid Fusion FCD můžete nakoupit přímo na našem webu ve známé sekci uncategorized! Prozkoumejte ještě jiné výrobky z této populární sekce za výborné peníze! Máme toho více, mrkněte také na další skvělé produkty od značky . Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Známá značka může nabídnout vynikající sortiment

Neodolatelný výrobek Bradla k posilovacím vežím Body Solid Fusion od top značky Body-solid lze zakoupit zde nyní opravdu levně. Nabídky již od 13 390 Kč.