Posilovací věž Body-Solid Fusion 600

Víceúčelová posilovací věž pro domácí posilovny, odolná konstrukce, více než 60 možných cviků, možnost připojit... více informací »
Posilovací věž Body-Solid Fusion
Značka: Body-solid
66 790 Kč76 390 Kč Sleva -12%
Ověřit dostupnost
Víceúčelová posilovací věž pro domácí posilovny, odolná konstrukce, více než 60 možných cviků, možnost připojit...

Víceúčelová posilovací věž pro domácí posilovny, odolná konstrukce, více než 60 možných cviků, možnost připojit doplňkové příslušenství.. Posilovací věž Body-Solid Fusion 600 je moderní víceúčelová věž vyrobená z těch nejodolnějších materiálů. Byla vyvinuta tak, aby funkcemi i designem co nejlépe zapadla do každé domácí posilovny. Věž je ergonomicky tvarovaná a disponuje patentovaným posilovacím ramenem Bi-Angular®, díky kterému zátěž působí ze dvou úhlů a svaly jsou tak během tréninku zapojeny mnohem intenzivněji. Provedení ramena také zajišťuje přirozenou trajektorii pohybu. Stroj dále nabízí ergonomické rukojeti 4 víceúčelovými madly, stanici na zakopávání a předkopávání, posilovací ramena s rozsahem 180°, širokodrážkové kladky a nastavitelné sedadlo s polohovací opěrkou zad pro maximální pohodlí při tréninku. Úhel kladek lze nastavit v rozmezí 160 stupňů pro ještě širší škálu možných cvičení. Posilovací věž je sestavena tak, aby se k ní z obou stran dalo připojit případné doplňkové příslušenství. Posilovací věž Body-Solid Fusion 600 poskytuje skvělý základ pro vypracování svalové hmoty. Nabízí přes 60 možností různých cviků, včetně:

posilování prsních svalů
posilování mezilopatkových svalů
předkopávání
posilování bicepsů a tricepsů
posilování paží a nohou a dalších.
Technický popis:

nový nadčasový design
Heavy Duty tvrzené ocelové výztuhy pro zajištění dokonalé stability
patentované posilovací rameno Bi-Angular® 
ergonomicky řešené rukojeti se 4 nastavitelnými výchozími pozicemi
snadno nastavitelná 14-polohová oblá posilovací ramena s rozsahem 180° umožňující široký rozsah cvičení včetně funkce veslovacího trenažeru
širokodrážková kladka pro snadnější pohyb
sedadlo s nastavitelnou hrudní oporou
teleskopická zádová opěrka s nastavitelným náklonem pro zajištění řádné opory
snadno nastavitelné sedadlo se vzduchovým odpružením
dva přípojné body pro volitelné příslušenství
kompaktní základna: šířka 122 cm x délka 193 cm x výška 211 cm
hmotnost závaží: 96 kg
kategorie S – doporučujeme pro všechny typy posiloven

Posilovací věž Body-Solid Fusion 600 v základní sestavě zahrnuje:

spodní kladku na veslování
bicepsovou tyč
posilovací popruhy
popruh na kotníky
cvičební DVD
schéma cviků

K posilovací věži Body-Solid Fusion 600 lze připojit následující příslušenství: A/ Dip/pull-up station (š147cm x d165cm x v211cm) – stroj pro všechny kategorie uživatelů určený pro cvičení kliků a přítahů B/ Vertical knee-raise/dip station (š121cm x d251cm x v211cm) – stroj zaměřený na posílení středové a horní části těla (přítahy kolen, kliky), který lze pro úsporu místa připojit k zadní části věže C/ Leg press (š102cm x d198cm x v94cm) – stroj zaměřený na procvičení stehen a hýžďového svalstva s plně nastavitelnou zádovou opěrkou a otočným čepem se samočinným seřízením D/ Multi hip station (š63,5cm x d150cm x v112cm) – stroj zaměřený na cvičení přítahů, odtahů, výkopů s plným rozsahem pohybu a stabilizačními rukojeťmi
Tento zlevněný produkt Posilovací věž Body-Solid Fusion 600 naleznete mimo jiné tady a teď na našich stránkách zařazený v rubrice uncategorized! Nyní si můžete vybrat ještě jiné výrobky z naší sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu.

Designový produkt Posilovací věž Body-Solid Fusion od skvělé a známé značky Body-solid jednoduše naleznete právě teď v naší nabídce za outletovou cenu! Nyní pořídíte za 66 790 Kč.