BMX kolo Galaxy Pyxis 20″ – model 2021 černá

Freestyle kolo pro jízdu a triky ve skateparku či U-rampách, pláště Kenda, přední a zadní čelisťová brzda.. BMX kolo Galaxy... více informací »
BMX kolo Galaxy Pyxis 20" - model 2021
Značka: Galaxy
7 490 Kč
Ověřit dostupnost
Freestyle kolo pro jízdu a triky ve skateparku či U-rampách, pláště Kenda, přední a zadní čelisťová brzda.. BMX kolo Galaxy...

Freestyle kolo pro jízdu a triky ve skateparku či U-rampách, pláště Kenda, přední a zadní čelisťová brzda.. BMX kolo Galaxy Pyxis 20″ – model 2021 díky speciální BMX geometrii rámu umožňuje provádět triky, ať už v parcích či U-rampách. Odlehčený, ale pevný 9″ hi-ten ocelový rám a 20″ kola s hliníkovými ráfky a plášti Kenda jsou zárukou perfektní ovladatelnosti. Nechybí přední a zadní U-Brake čelisťová brzda. Díky své konstrukci a vlastnostem tak BMX kolo Galaxy Pyxis 20″ potěší především milovníky hravé jízdy, adrenalinu a freestyle.Technický popis:

Brzdy
Tektro U-Brake

Kliky
jednodílné – jednopřevodník

Náboje
Al, osa 10/14 mm

Osa
Fe

Páky
Power

Pedály
BMX

Pláště
Kenda K-1040 20×2,25″

Představec
Leadtec

Ráfky
Al, černé, 36 děr

Rám
Hi-Ten

Řetěz
YBN S410

Řídítka
Leadtec, 720mm

Rychlosti
1

Sedlo
Nexelo

Sedlovka
Fe

Hmotnost
11,4 kg

Velikost rámu
9″

Vícekolečko
pastorek 14 zubů, volnoběžka

Vidlice
Hi-Ten

Hlavové složení
A-head + rotor
Tento oblíbený produkt BMX kolo Galaxy Pyxis 20″ – model 2021 černá lze pořídit jednoduše u nás v populární sekci uncategorized! Vyhledejte si akční zboží ve zmiňované sekci ve slevě! To není všechno, u nás toho najdete mnohem více! Máme v nabídce také další kvalitní produkty značky . Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento zlevněný produkt BMX kolo Galaxy Pyxis 20" - model od našeho známého výrobce Galaxy lze získat aktuálně na našich stránkách za zcela nejnižší cenu. Výhodně za super cenu 7 490 Kč.