Kartuše Primus Power Gas 230 g

Kartuše lehké konstrukce kompatibilní s většinou vařičů a svítidel dostupných na trhu.. Kartuše Primus Power Gas 230 g od... více informací »
Kartuše Primus Power Gas
Značka: Primus
169 Kč
Ověřit dostupnost
Kartuše lehké konstrukce kompatibilní s většinou vařičů a svítidel dostupných na trhu.. Kartuše Primus Power Gas 230 g od...

Kartuše lehké konstrukce kompatibilní s většinou vařičů a svítidel dostupných na trhu.. Kartuše Primus Power Gas 230 g od světoznámé švédské značky Primus disponuje výbornou kvalitou a velkou odolností. Kartuše je díky standardizovanému závitu kompatibilní s většinou vařičů a svítidel, které jsou u nás na trhu dostupné. Poskytne vám stabilní výkon i za nepříznivých podmínek od jara do podzimu, výborně totiž funguje i v nižších teplotách. Jistě oceníte také lehkou snadno přenositelnou konstrukci do každého batohu. Přijde vhod zejména při vícedenních výšlapech a výletech do přírody. Technický popis: 

variabilní kartuše pro vařiče a svítidla 
výborný a stabilní výkon i za nepříznivých podmínek
napojení na standardizovaný závit 
kompatibilní s většinou dostupných vařičů
ideální využití od jara do podzimu 
vhodná pro vícedenní výlety
použití: až do -15 °C
složení: 80% isobutan, 20% propan 
čistá hmotnost plynu: 230 g
celková hmotnost kartuše: 390 g
rozměry: 10,8 x 8,5 mm 

Výjimečný a žádaný produkt Kartuše Primus Power Gas od výrobce Primus pohodlně seženete právě zde za neuvěřitelně výhodnou cenu. Nyní pořídíte jen za 169 Kč.