Leg Press a Hack Squat Body-Solid GLPH1100

Komerční stroj navržený pro dokonalé posílení dolní části těla.. Leg Press a Hack Squat Body-Solid GLPH1100 Vám zajistí... více informací »
Leg Press a Hack Squat Body-Solid
Značka: Body-solid
32 390 Kč39 990 Kč Sleva -19%
Ověřit dostupnost
Komerční stroj navržený pro dokonalé posílení dolní části těla.. Leg Press a Hack Squat Body-Solid GLPH1100 Vám zajistí...

Komerční stroj navržený pro dokonalé posílení dolní části těla.. Leg Press a Hack Squat Body-Solid GLPH1100 Vám zajistí maximální rozvoj objemu svalové hmoty dolních končetin a zároveň jen minimálně zatěžuje klouby. Dvojitě prošívaná DuraFirm zádová podložka a tři uzamykatelné polohy, to vše pro bezpečnost a pohodlí uživatele. Body-Solid GLPH1100 má těžký ocelový rám s konstrukcí svařenou ze všech čtyř stran a je zařazen do kategorie S – doporučován pro všechny typy posiloven.Technický popis:

obě podložky zad využívají revoluční mechanismus „flip and lock“
velmi těžké kosočtvercové plošiny na nohy pro polohu leg press i hack squat
ultra tuhá a dvojitě prošívaná DuraFirm zádová podložka
tři uzamykatelné polohy pro bezpečnost a pohodlí uživatele
trn na kotouče 50 mm
kapacita stroje: 455 kg
nosnost: 120 kg (cvičenec)
rozměry: 207,5 x 85 x 140 cm
hmotnost: 154,22 kg
kategorie S – doporučujeme pro všechny typy posiloven

Dodává se bez závaží. 
Velmi žádaný produkt Leg Press a Hack Squat Body-Solid GLPH1100 lze nakoupit teď tady u nás umístěný v rubrice uncategorized. Nyní si můžete pořídit nové produkty z této oblíbené sekce za výhodnou cenu. Tato značka má v nabídce vysoce kvalitní produkty Podívejte se sami. Máme toho více, prozkoumejte u nás další skvělé produkty od výrobce . Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Levný produkt Leg Press a Hack Squat Body-Solid od populárního výrobce Body-solid máte možnost získat aktuálně na webu skutečně levně. Nyní zakoupíte za 32 390 Kč.