Boxovací pytel SportKO GP2 černá

Pytel ve stylu punchballu, pro rozvoj rychlosti a zlepšení reflexů, ocelový kroužek na horní a spodní straně.. Boxovací pytel... více informací »
Boxovací pytel SportKO GP2
Značka: Sportko
419 Kč449 Kč Sleva -6%
Ověřit dostupnost
Pytel ve stylu punchballu, pro rozvoj rychlosti a zlepšení reflexů, ocelový kroužek na horní a spodní straně.. Boxovací pytel...

Pytel ve stylu punchballu, pro rozvoj rychlosti a zlepšení reflexů, ocelový kroužek na horní a spodní straně.. Boxovací pytel SportKO GP2 je speciální závěsný pytel ve stylu „punchballu“. Pomocí ocelových kroužků jej připevníte za horní a spodní stranu ke stropu i k podlaze. Pytel se pak po úderech vrací k vám, a vy tak rozvíjíte pohyblivost, rychlost a zlepšujete reflexy i techniku úderů. Plášť je vyroben z PVC materiálu o hustotě 650 g/m2 a zaručuje dlouhou životnost. Boxovací pytel SportKO GP2 je vhodný pro domácí použití.Technický popis

boxovací pytel ve stylu punchballu
pro rozvoj rychlosti a pohyblivosti
zlepšení techniky úderů a reflexů
pevná ocelové kroužky pro připevnění
výška: 40 cm
průměr: 22 cm
hmotnost: 4,5 kg
materiál pláště: PVC (650 g/m2)
materiál výplně: piliny
vhodný pro domácí použití Oblíbený a kvalitní produkt Boxovací pytel SportKO GP2 černá jde získat taky na našem webu ve známé rubrice uncategorized. Pořiďte si zcela nové kousky z naší kategorie za rozumné peníze.

Oblíbený a kvalitní výrobek Boxovací pytel SportKO GP2 od dodavatele zboží Sportko můžete najít momentálně za nejnižší cenu. Levně za 419 Kč.