Multipress stojan Body-Solid GPR370

Stojan pro vzpěračský trénink, odolná ocelová konstrukce, vhodné pro dřepy, mrtvý tah, posilování lýtek, lze přikoupit lavici... více informací »
Multipress stojan Body-Solid GPR370
Značka: Body-solid
13 290 Kč15 390 Kč Sleva -13%
Ověřit dostupnost
Stojan pro vzpěračský trénink, odolná ocelová konstrukce, vhodné pro dřepy, mrtvý tah, posilování lýtek, lze přikoupit lavici...

Stojan pro vzpěračský trénink, odolná ocelová konstrukce, vhodné pro dřepy, mrtvý tah, posilování lýtek, lze přikoupit lavici na bench press.. Multipress stojan Body-Solid GPR370 je profesionální stojan pro práci se vzpěračskou tyčí. Trénink s volnou zátěží je nejefektivnější, když se uživatel cítí bezpečně a troufá si i na ty nejtěžší kombinace kotoučů. Proto je tento robustní stojan vyroben z pevné a odolné oceli se stabilní a širokou základnou. Konstrukce stojanu je nakloněna o 7° směrem dozadu tak, aby se co nejlépe přizpůsobil přirozené trajektorii zdvihů. Díky 14 odkládacím polohám můžete započít a ukončit trénink kde potřebujete. S multipress stojanem Body-Solid GPR370 můžete praktikovat dřepy se zátěží, mrtvý tah, posilování lýtek a řadu dalších cvičení. Při zakoupení šikmé lavice lze celou sestavu využívat také jako bench press. Stojan vám pomůže nabrat svalovou hmotu, zlepšit fyzickou sílu i vytvarovat svaly. Jeho součástí jsou 4 trny na olympijské kotouče, které vám pomohou s udržováním a organizací tréninkové plochy.Technický popis:

hlavní konstrukce má reverzní sklon 7° a zajišťuje přirozený postoj při cvičení
14 odkládacích poloh
odolný ocelový rám svářený ze 4 stran
stojan obsahuje čtyři skladné držáky na olympijské kotouče
rozteč odkládacích příček na činku: vnitřní 112 cm, vnější 123 cm
rozměry: výška 188 x délka 114 x šířka 163 cm
maximální nosnost: 450 kg
vhodné pro domácí i komerční použití
balení neobsahuje vzpěrací tyč, kotouče ani objímkyNejprodávanější výrobek můžete pořídit právě nyní tu na našich stránkách ve známé sekci uncategorized! Vyhledejte si ještě jiné produkty z naší sekce za nejnižší cenu. To však není vše, náš sortiment je ale široký. Máme v nabídce další zboží od dodavatele . Najdete je níže na této stránce. Známá značka má top sortiment

Unikátní výrobek Multipress stojan Body-Solid GPR370 od kvalitní značky Body-solid je k dispozici na našich stránkách v akci! Nyní zakoupíte za 13 290 Kč.