Sportovní sluneční brýle Granite Sport 22 černá s modrými skly

Unisex sportovní brýle, netříštivá skla, výborná ochrana vůči UVA i UVB záření, vhodné pro řadu sportů i běžné... více informací »
Sportovní sluneční brýle Granite Sport 22  černá s
Značka: Granite
529 Kč
Ověřit dostupnost
Unisex sportovní brýle, netříštivá skla, výborná ochrana vůči UVA i UVB záření, vhodné pro řadu sportů i běžné...

Unisex sportovní brýle, netříštivá skla, výborná ochrana vůči UVA i UVB záření, vhodné pro řadu sportů i běžné nošení.. Sportovní sluneční brýle Granite Sport 22 poskytují dokonalou ochranu Vašeho zraku vůči UVA i UVB záření za všech okolností. Zabarvená skla významně omezují průnik slunečního světla a zlepšují vnímání barev. Zorníky jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, který je vysoce odolný vůči poškrábání i vůči nárazům. Zároveň je netříštivý, takže ani v případě rozbití skel nehrozí poranění očí. Tyto brýle jsou velmi univerzální. Lze je využít pro běh, cyklistiku, turistiku, ale i běžné nošení. Sportovní sluneční brýle Granite Sport 22 na obličej skvěle padnou a jejich nošení je velmi pohodlné. Díky svému střídmému designu se hodí téměř ke všemu a jsou vhodné pro dámy i pány.Technický popis:

sportovní sluneční brýle
netříštivá skla
100% UVA a UVB ochrana
zvyšují kontrast a vnímání barev
vhodné pro běh, cyklistiku či turistiku
vhodné i pro běžné nošení
skvělý módní doplněk hodící se téměř ke všemu
unisex provedení
celková šířka brýlí: 14 cm
rozpětí konců nožiček: 10,5 cm
délka nožiček: 13 cm
Hodně oblíbený kousek Sportovní sluneční brýle Granite Sport 22 černá s modrými skly můžete nakoupit jednoduše tu na našich stránkách ve známé kategorii uncategorized! Vyhledejte si akční výrobky z naší sekce jednoduše online.

Hodně žádaný výrobek Sportovní sluneční brýle Granite Sport 22 s osvědčenou značkou Granite máte možnost nakoupit momentálně za báječnou cenu. Produkt koupíte teď u nás za 529 Kč.