Upevňovací popruhy pro hamaku ENO Helios Ultralight Grey

Velmi lehké popruhy pro připevnění hamaky ke stromu, rychlá instalace bez vázání uzlů, snadné nastavení vhodné délky... více informací »
Upevňovací popruhy pro hamaku ENO Helios
Značka: Eno
799 Kč859 Kč Sleva -6%
Ověřit dostupnost
Velmi lehké popruhy pro připevnění hamaky ke stromu, rychlá instalace bez vázání uzlů, snadné nastavení vhodné délky...

Velmi lehké popruhy pro připevnění hamaky ke stromu, rychlá instalace bez vázání uzlů, snadné nastavení vhodné délky zatažením za šňůrku, velmi pevný a odolný materiál s vysokou nosností.. Upevňovací popruhy pro hamaku ENO Helios Ultralight jsou nejlehčím upevňovacím systémem této značky. Pevně a bezpečně přichytí hamaku ke stromu, a to během chvilky a bez nutnosti vázání uzlů. Popruh jednoduše provléknete, dotáhnete a hamaku přichytíte. Jednoduchým zatažením za šňůrku pak popruh stáhnete do požadované délky. Tento patentovaný systém je nejen pevný a snadno se používá, ale zároveň je šetrný ke kůře stromů.

Upevňovací popruhy ENO Helios Ultralight jsou vyrobeny z pevného materiálu Silverlite a vysoce odolné tkaniny o hustotě vláken 1000D. Přesto jsou extrémně lehké a v batohu nezaberou skoro žádné místo. Součástí balení je kromě dvou popruhů i transportní obal. S těmito popruhy budete připraveni na nocleh v přírodě nebo na relax během několika sekund.Technický popis:

upevňovací popruhy pro hamaky
rychlé přichycení ke stromu bez vázání uzlů
snadné nastavení délky zatažením za šňůrku
vysoce pevná a odolná textilie
transportní obal
materiál: 1000D Polyfilament, Silverlite
délka: 246 cm
šířka: 2,54 cm
přepravní rozměry: 7,6 x 12,7 cm
hmotnost: 122 g
nosnost: 136 kg
v balení dva popruhy Tento žádaný výrobek jde sehnat jednoduše tu na webu ve známé rubrice uncategorized! Získejte ostatní produkty z této známé kategorie v bezva akci. Dodavatel vám poskytuje skvělé zboží. Přesvědčte se! Naše nabídka je široká, máme v nabídce také další prověřené kousky od dodavatele . Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a žádaný kousek Upevňovací popruhy pro hamaku ENO Helios Ultralight od populárního výrobce Eno snadno naleznete právě dnes za skvělou cenu! Pouze nyní za 799 Kč.