Elektronický terč Harrows Masters Choice Series 3

Kvalitní terč nabíjený adaptérem s možností hrát v 1 - 8 lidech! Vyberte si z 27 různých her a 202 variant obtížnosti!. Harrows... více informací »
Elektronický terč Harrows Masters Choice
Značka: Harrows
2 599 Kč
Ověřit dostupnost
Kvalitní terč nabíjený adaptérem s možností hrát v 1 - 8 lidech! Vyberte si z 27 různých her a 202 variant obtížnosti!. Harrows...

Kvalitní terč nabíjený adaptérem s možností hrát v 1 – 8 lidech! Vyberte si z 27 různých her a 202 variant obtížnosti!. Harrows Masters Choice Series 3 je špičkový elektronický terč pro náročné! Je skvělý pro větší společnost, protože si na něm parádně zahraje až 8 hráčů. Ani sami ale nebudete strádat! Můžete zkusit soutěž proti terči, s 5 různými stupni obtížnosti! Celkově pak máte na výběr ze 27 her, díky nastavení obtížnosti se však číslo vyšplhá až na 202 herních variací!

Terč má 2 klasické LED displeje na skóre a k tomu ještě další 2 na zaznamenání skóre pro kriket. Součástí hry jsou také zvukové efekty, u kterých si můžete nastavit hlasitost. Za zamínku stojí ještě automatický režim spánku, který nastane po 10 minutách nečinnosti. Jakmile ale terč znovu „probudíte“, můžete volně navázat na předchozí skóre (za předpokladu, že adaptér zůstane zapojen do sítě).

Staňte se mistry v šipkách s pomocí Harrows Masters Choice a užijte si přitom spoustu zábavy!Technický popis:

značkový elektrický terč se síťovým adaptérem
široký výběr her a nastavení obtížnosti
2 displeje na klasické skóre, 2 na hru kriket
vhodný až pro 8 hráčů
možnost hry 1 hráče s terčem – 5 úrovní obtížnosti
při nečinnosti se automaticky zapne režim spánku
nastavení obtížnosti u každé hry
šipky s měkkými hroty součástí balení
zvukové efekty (nastavení hlasitosti)
počet hráčů: 1 – 8
počet her: 27
počet herních variací: 202
počet displejů: 2 (skóre) + 2 (kriket)
počet šipek v balení: 12
průměr terče: 35 cm
napájení: adaptérHodně povedený kus naleznete ještě na webu v oblíbené rubrice uncategorized. Pořiďte si nové kusy z naší rubriky za internetové ceny!

Tento kvalitní kousek Elektronický terč Harrows Masters Choice Series značky Harrows jde získat v naší internetové nabídce za příznivou cenu. Levně za 2 599 Kč.