Hroty Harrows Micro 2BA bílé 30 ks

Vysoce odolné hroty, skvělé aerodynamické vlastnosti, vhodné pro většinu druhů šipek.. Hroty Harrows Micro jsou vhodnou volbou... více informací »
Hroty Harrows Micro 2BA bílé 30
Značka: Harrows
49 Kč
Ověřit dostupnost
Vysoce odolné hroty, skvělé aerodynamické vlastnosti, vhodné pro většinu druhů šipek.. Hroty Harrows Micro jsou vhodnou volbou...

Vysoce odolné hroty, skvělé aerodynamické vlastnosti, vhodné pro většinu druhů šipek.. Hroty Harrows Micro jsou vhodnou volbou jako náhradní hroty pro softové šipky. Špička hvězdicového tvaru dodává hrotu optimální pevnost a aerodynamické vlasnosti. Hroty skvěle absorbují nárazy a jsou vysoce odolné vůči zničení způsobeném častým používáním. Jedno balení obsahuje 30 kusů hrotů Harrows Micro a je vhodné pro většinu druhů šipek.Technický popis:

vysoce odolné
hvězdicový tvar
skvělé aerodynamické vlastnosti
vyrobeno v Anglii
závit: 2BA
délka: 18 mm
průměr hrotu: 1,8 mm
počet: 30 ks
Tento nejprodávanější produkt máte možnost sehnat bez obtíží tu na našich stránkách umístěný v rubrice uncategorized. Máme pro vás ostatní produkty ve zmíněné rubrice za akční cenu! Mezi zákazníky oblíbený výrobce pro své zákazníky nabízí vynikající produkty

Super produkt Hroty Harrows Micro 2BA od top značky Harrows dostanete nyní opravdu výhodně. Produkt momentálně prodáváme za 49 Kč.